Тимошенко не ініціюватиме позачергові парламентські вибори

Тимошенко заявляє, що не розганятиме Раду, якщо стане президентом.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не має наміру ініціювати позачергові парламентські вибори після президентських виборів.

"Після президентських виборів треба ходити не на позачергові парламентські вибори, щоб знов розхитувати країну, а до президента країни, повірте, я так і зроблю, треба переговорити з кожним народним депутатом, незалежно від того, в якій фракції він знаходиться. Я знайду можливість переговорити з кожним і зможу об'єднати окремих народних депутатів в єдину команду, яка може працювати на країну", - заявила вона.

Тимошенко упевнена, що вибори в органи місцевого самоврядування повинні проходити за відкритими списками. "Партії повинні мати можливість вибрати кращих з кращих, тих, хто насправді зможе служити людям, щоб виборці по округу бачили свого депутати, якого вибирають. Це дозволить підвищити якість депутатського корпусу", - відзначила прем'єр-міністр.

Раніше головний опонент Тимошенко Віктор Янукович заявив, що має намір змінювати Конституцію, а якщо Верховна рада не прийме його пропозицій - розпустити її.

Читайте також:

Янукович готовий змінювати Конституцію навіть ціною Ради

Прем`єр-міністр хоче встановити залізний порядок

Ющенко пропонує ухвалювати нову Контитуцію на референдумі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: