Тимошенко не оскаржуватиме результати першого туру

Турчинов заявляє, що позов до суду тільки ускладнить підготовку до другого туру виборів.

Керівник центрального виборчого штабу кандидата у президенти Юлії Тимошенко Олександр Турчинов заявляє, що БЮТ не оскаржуватиме у судовому порядку результати голосування у першому турі виборів.

"Наш центральний штаб, наш кандидат прийняли рішення не звертатися до суду для оскарження результатів виборів у першому турі", - сказав Турчинов.

На його думку, оскарження результатів першого туру голосування може ускладнити підготовку і проведення другого туру. "Такі дії тільки ускладнять процес, можуть затягнути проведення другого туру і взагалі бути використані для того, щоб зірвати виборчий процес", - пояснив він.

Керівник штабу впевнений, що у другому турі Тимошенко отримає переконливу перемогу. "Результати першого туру свідчать про те, що більшість наших громадян не підтримають ніколи криміналітет, прихід до влади кланів, які не планують працювати на національні інтереси держави. Більшість громадян проголосувала за демократичний розвиток України, за європейський розвиток нашої держави. Більшість громадян проголосувала за тих кандидатів, які дійсно можуть представляти державу", - наголосив Турчинов.

Нагадаємо, раніше довірена особа кандидата у президенти Тимошенко в Івано-Франківській області Юрій Романюк заявив, що розрив між Юлією Тимошенко і Віктором Януковичем більш ніж у 10% є штучним і організований за вказівкою Центральною виборчою комісією.

Читайте також:

БЮТ: розрив між Тимошенко і Януковичем більш ніж у 10% є штучним

Тимошенко перемагає в 15 областях і Києві, Янукович - в 9-ти, Криму і за кордоном

Тимошенко впевнено перемагає на виборах у Києві

ВідеоТимошенко не оскаржуватиме результати першого туру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: