Тимошенко не отримала постанову про порушення нової справи

Юлія Тимошенко, виходячи з Генпрокуратури, повідомила, що слідчий на показав їй постанову про порушення проти неї ще однієї справи.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вийшла з будівлі Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, де провела близько 2-х годин.

Тимошенко повідомила, що приїхала до Генпрокуратури ознайомиться з постановою про порушення проти неї ще однієї кримінальної справи, проте слідчий за весь цей час так і не показав відповідну постанову.

"Я, як законослухняна громадянка, приїхала отримати постанову про порушення нової кримінальної справи. Коли я приїхала до слідчих, вони сказали, що нічого не знають, що вони не поінформовані і не можуть дати мені ніяких пояснень. Потім довго дзвонили, розібралися і їм сказали, що постанову з часом привезуть", - повідомили Тимошенко.

"Мені сказали годину почекати. Я час почекала. Ніхто ніяких постанов про відкриття кримінальної справи не привіз. Сказали, що потрібно ще почекати і мені привезуть таки цю постанову, щоб я з ним ознайомилася. Але потім, з часом, коли я деякий час просиділа в прокуратурі, подзвонив слідчий Нечвоглод (слідчий прокуратури Олександр Нечвоглод - Ред.) і повідомив, що постанови про порушення кримінальної справи немає ", - сказала вона.

"Мені сказали, що я можу їхати додому, тому що вони не готові пред'являти мені постанову про порушення кримінальної справи", - підкреслила лідер "Батьківщини".

Як повідомлялося, Генпрокуратура порушила ще одну кримінальну справу відносно екс-прем'єра Тимошенко щодо "газових контрактів" 2009 року - за перевищення влади і службових повноважень при укладанні цих контрактів.

Читайте також:

Проти Тимошенко порушено нову кримінальну справу

Богословська: Я знаю, о чем мечтает Тимошенко "по Фрейду"

Тимошенко найняла американських адвокатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: