Тимошенко не підвищить ціни на газ для населення

Прем'єр стверджує, що людям у період кризи і так важко і обіцяє, що газ дорожчати не буде.

Прем‘єр Юлія Тимошенко виступає категорично проти підвищення ціни на газ для людей.

Як ідеться у заяві Тимошенко, “сьогодні президент провів нараду в НАК „Нафтогаз України” і дав команду „Нафтогазу”, жорстку команду, підвищити ціну на газ для населення саме в цей важкий кризовий період”.

“Я категорично заперечую проти підвищення ціни на газ для людей. Я взяла зобов’язання, що протягом цього року ціна на газ для населення не зміниться, і я буду свого слова дотримуватися. Я ніколи не дозволю під час кризи, коли людям і так важко, ще піднімати для них ціни на газ, і я не розумію цю команду президента”, - наголосила прем’єр.

Нагадаємо, Ющенко аргументував необхідність підвищення тарифів на газ тим, що "у нас не може бути адміністративної ціни на виході, яка формується урядом і яка не покривається виручкою у зв`язку з тим, що вона не відповідає ринковим принципам, – це винятково компетенція центрального бюджету, міжбюджетних відносин", - пояснив він.

"І тому неплатежі, які сьогодні є на рівні ТКЕ, це неврегульовані міжбюджетні відносини. І я хочу, щоб мене почув міністр фінансів", - сказав президент.

Ющенко наголосив, що з початку року неплатежі підприємств ТКЕ збільшились на 3,8 млрд грн, причому ціна газу для комунальних потреб в 4,5 раза менша за вартість газу, що купується в Росії.

Нагадаємо, кінцеве рішення про формування тарифів приймає саме Кабінет міністрів.

Читайте також:

Ющенко вимагає підвищити ціни на газ для населення

Україні загрожує газовий штраф у 30 мільярдів гривень

Ющенко дав місяць на лікування "Нафтогазу"

Уряд у чотири рази збільшив капітал "Нафтогазу"

ВідеоТимошенко про ціни на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: