Тимошенко не платитиме Львову за свою гігантську рекламу

Будівля, на якій розміщена реклама Тимошенко, перебуває у власності Львівської ОДА, тому платити ніхто нічого місту не буде.

20 листопада виконавчий комітет Львівської міської ради надав дозвіл на розміщення реклами ВО "Батьківщина" у Львові на проспекті Свободи, 28.

Як зазначила начальник управління економіки Львівської міської ради Мар’яна Балаш, заявка на розміщення цієї реклами надійшла до міської ради 30 жовтня 2009 року.

Дозвіл на розміщення реклами ВО "Батьківщина" діятиме до 30 квітня 2010 року

"Ця ситуація виглядає дивно, адже реклама висіла там ще за чотири дні до подання заявки", – наголосив секретар Львівської міськради Володимир Квурт.

Реклама Тимошенко
ZAXID.NET
Реклама Тимошенко
Окрім того, Мар’яна Балаш зазначила, що ВО "Батьківщина" не сплачуватиме місту коштів за розміщення реклами, оскільки будівля, на якій вона розміщена, перебуває у власності Львівської ОДА.

Нагадаємо, 16 листопада у ЗМІ з’явилась інформація про те, що Львівський обласний штаб кандидата у президенти Віктора Ющенка має намір оскаржити дії штабу Юлії Тимошенко у ЦВК, який всупереч чинному законодавству, порушуючи правила встановлення реклами в історичному середовищі Львова, розмістив гігантські банери у місті.

Водночас, представники виборчого штабу БЮТ в області стверджують, що "всі необхідні документи на розміщення реклами подано до міськради" вчасно і реклама там - законно.

Читайте також:

Ющенко обізвав Тимошенко бомжем

Або ВІН веде ЇЇ в президенти, або ВОНА веде ЙОГО до прокурора

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

У Львові з’явилася відповідь на рекламу Тимошенко "Вона працює"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: