Тимошенко не пустила на засідання уряду представника Ющенка

Заступнику глави Секретаріату президента не дозволили бути присутнім на урядовому обговоренні бюджету на 2010 рік.

Глава Секретаріату президента Віра Ульянченко критикує Кабінет міністрів за непрозорість процесу підготовки проекту держбюджету на 2010 рік.

Ульянченко повідомила, що Секретаріат одержав для аналізу проект держбюджету тільки 14 вересня перед засіданням уряду, на якому він мав розглядатися.

Водночас це засідання мало закритий характер, і першого заступника глави Секретаріату – представника президента в Кабміні Олександра Шлапака на нього не пустили.

"Той бюджет, що розглядався в суботу (12 вересня), істотно відрізняється від того проекту держбюджету, що розглядався вчора (14 вересня) урядом", - зазначила Ульянченко.

"Я так розумію, там на ходу вносилися пропозиції і коректування. Але це абсолютно непрозорий процес формування бюджету", – заявила вона.

Глава Секретаріату також розкритикувала практику формування держбюджету без участі місцевої влади.

"Останні 2 роки бюджет формується практично без участі місцевої влади. Він формується зверху, з Міністерства фінансів. Я думаю, що багато учасників бюджетного процесу реально не бачили його проект", – зазначила вона.

Ульянченко також здивована рішенням уряду одночасно приймати бюджет з бюджетною резолюцією.

Як відомо, 14 вересня Кабмін на позачерговому засіданні затвердив проект держбюджету на 2010 рік з доходами 285 млрд гривень, витратами 324 млрд гривень і дефіцитом 46,7 млрд.

Читайте також:

Ющенко виступить на "Червоній руті"

Ющенко оскаржив у КС поправки до закону про вибори президента

Тимошенко: у 2010 році долар має коштувати менше 7,5 грн

Уряд Тимошенко пообіцяв вирішити проблеми російського бізнесу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: