Тимошенко не шкодує, що не прислухалася до порад експертів

Перш за все, йдеться про пораду жорстко скоротити всі соціальні видатки держбюджету.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко не шкодує, що на початку кризи не прислухалася до порад деяких економічних експертів.

Про це вона сказала 28 серпня на урочистостях з нагоди Дня шахтаря в місті Свердловську Луганської області.

"Ми не послухалися, нехай мені пробачать усі аналітики й фінансисти талановиті, ми не прислухалися до жодної поради, бо ці поради були надто категоричними", - заявила Тимошенко.

Вона відзначила, що, перш за все, йдеться про пораду жорстко скоротити всі соціальні видатки держбюджету і не купувати у підприємств продукцію, на яку впав попит.
"Іншими словами, ми повинні були скорочувати робочі місця, робочий тиждень у вугільній галузі і скорочувати людей. Крім того, нам радили використовувати цей кризовий час для того, щоб просто закрити всі шахти, які в докризовий час були нерентабельними. Але ніхто не дав відповіді на одне питання: після такої шокової антикризової програми, по-перше, де буде (вугільна) галузь? По-друге, де будуть люди і їхні сім`ї?", - сказала Тимошенко.

За її словами, сьогодні час показав, що вугільна галузь усе ж розвивається успішно, і обсяги видобутку вугілля в Україні втричі перевищує відповідний показник Росії.

Тимошенко наголосила, що їй було дуже складно працювати на початку поточного року, оскільки уряд практично залишився без міністра фінансів, і держбюджет на 2009 рік також був прийнятий без Віктора Пинзеника.

"Ми складали бюджет, по суті, без Міністерства фінансів, бо вище керівництво Мінфіну просто злякалося кризи і почало більше панікою займатися, ніж реальними справами у міністерстві, і я, як прем`єр, залишилася без Мінфіну наодинці (з кризою)", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, економічна криза в Україні буде подолана до кінця 2009 року. Про це навесні заявила журналістам прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що країна поступово почала виходити з кризи. "За останні два місяці в нас є позитивні показники зростання виробництва, у нас піднімаються галузі. І я вірю в те, що це все нам дасть можливість до кінця цього року подолати всі наслідки, які нам ця криза пропонувала", - сказала прем'єр.

Тимошенко також зазначила, що високий врожай зернових 2008 року дозволив втримати валютний баланс країни.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяла здолати кризу до Нового року

Тимошенко: криза в Україні буде ще мінімум півтора року

Тимошенко оголосила, що криза в Україні зупинилася

 

ВідеоТимошенко про поради експертів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: