Тимошенко не вдалося об'єднати парламент (відео, оновлено)

Представники фракцій Партії регіонів та Блоку Литвина не беруть участі в сьогоднішньому засіданні у Верховній раді щодо подолання кризи.

Докладніше - в сюжетах ТСН.

Зокрема, на зустріч, ініційовану Юлією Тимошенко, прийшли депутати від фракції БЮТ Іван Кириленко, Андрій Кожем’якін, Валерій Писаренко. Крім того, участь у засіданні беруть депутати від фракції НУ-НС Юрій Кармазін, Тарас Стецьків, Микола Катеринчук, Борис Тарасюк та лідер фракції КПУ Петро Симоненко.

Юлія Тимошенко ту ВР
УНІАН
Юлії Тимошенко не вдалося об'єднати парламент
В той же час лідера фракції НУ-НС В’ячеслава Кириленка немає.

Не беруть участі в нараді і голова ВР Арсеній Яценюк та його перший заступник Олександр Лавринович.

Керівництво ВР представляє тільки заступник голови ВР Микола Томенко.

Як повідомляв ТСН.ua,19 жовтня Юлія Тимошенко у телезверненні до народу запропонувала створити коаліцію на основі всіх фракцій парламенту і переформатувати під неї Кабінет міністрів.

"На базі такої коаліції я пропоную терміново переформувати Кабмін і створити уряд захисту України від світової фінансової кризи", - заявила Тимошенко, підкресливши, що такий уряд повинен мати можливість миттєво реагувати на всі зовнішні і внутрішні виклики, що виникають в наслідок кризи.

Прем`єр закликала лідерів фракцій парламенту зібратися 20 жовтня о 12.00 у Верховній раді для обговорення цього питання.

Між тим на офіційному сайті Верховної ради розміщено повідомлення, в якому йдеться, що "станом на 12.00 20 жовтня 2008 року, спікер Арсеній Яценюк не отримав офіційного запрошення на засідання". І зазначається: "Також не отримували відповідного запрошення і керівники ще кількох парламентських фракцій".

ВідеоТимошенко не вдалося об'єднати парламент

ВідеоДепутати проігнорували Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: