Тимошенко не відповіла, як оплачує оренду свого будинку

Тимошенко відмовилася пояснювати, чому в декларації наставила прочерків, і порадила звернутися до суду.

Прем'єр Юлія Тимошенко пропонує через суд дізнатись, чому в її декларації напроти графи "виплата за договорами найму" стоять прочерки, незважаючи на те, що вона орендує будинок.

Про це вона сказала, реагуючи на відповідне питання під час підсумкової прес-конференції.

"Сьогодні можна спокійно кожному кандидату в президенти, якщо щось в декларації не так, звернутися до суду і отримати судове рішення. Я за свою декларацію, яку я подала в ЦВК, за кожну цифру буду відповідати. Якщо є сумніви - суд, прокуратура і ми звітуємо", - зазначила Тимошенко.

Вона додала, що поки що жоден з кандидатів в президенти, "якби побачили в декларації якісь проблеми, вони були б в суді".

Відповідаючи на уточнююче питання про те, що в декларації стоять прочерки, а сама прем'єр раніше заявляла, що винаймає будинок, в якому мешкає, вона зазначила:

"Якщо там стоять прочерки - там стоять прочерки. Якщо стоять цифри - значить цифри".

Тимошенко також відмовилась відповідати кому і скільки вона сплачує за оренду будинку.

"Я пропоную вам просто читати декларацію і дивитися на ці цифри. Що цієї декларації мені немає чого додавати. Нічого жареного: Міжигір'я, Безрадичей ви в моїй декларації не знайдете. Не тому, що я їх туди не вписала, а тому що у мене їх немає", - наголосила вона.

"Якщо потрібне додаткове журналістське розслідування, я відкрита до таких речей. Будучи прем'єром ні я, ні моя родина жодного шматка державної землі, як це зробив Янукович, як у нашого президента 13 гектарів київської землі, у мене такого немає у власності, а не в декларації", - водночас додала Тимошенко.

Відповідаючи на питання, про її будинок. Тимошенко заявляла, що і її будівля, і будівля, в якій мешкає її донька, орендовані.

Водночас в самій декларації у графі про виплати за договорами найму стоять прочерки.

Раніше член Партії регіонів Ганна Герман запропонувала Верховній раді створити тимчасову слідчу комісію по розслідуванню факту приховування доходів Юлією Тимошенко, а також з'ясування того, кому належать заміські будинки, в яких живе кандидатка в президенти.

Читайте також:

Тимошенко: я виглядаю бомжем, бо нічого не стирила

Герман пропонує створити слідчу комісію по доходах Тимошенко

Уряд закликав Януковича добровільно віддати "Межигір'

ВідеоТимошенко не відповіла, як оплачує оренду будинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: