Тимошенко не визнала претензії "Нафтогазу" на 1,5 млрд гривень

Позов НАК "Нафтогаз" про відшкодування збитків Тимошенко назвала сфальшованим. За її словами, навіть юридична особа, яка заявила позов, не є правильною.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не визнає позову "Нафтогазу" у "газовій справі" про відшкодування компанії збитків на 1,5 млрд грн.

Про це вона заявила 25 липня, відповідаючи на запитання судді Родіона Кірєєва, чи визнає вона позов і чи готова вона відшкодувати збитки.

"По-перше, я не визнаю позов, по-друге, вважаю його сфальшованим, а по-третє, вважаю злочинцями тих, хто бажає долучитися до тих, хто розпочав цю справу і сфабрикував цей цивільний позов", – зазначила Тимошенко.

За її словами, навіть юридична особа, яка заявила позов, не є правильною, оскільки якщо йдеться про збитки, нібито завдані в зв'язку з транспортуванням газу, цей позов мав подаватись "Укртрансгазом", а не "Нафтогазом".

Нагадаємо, у Печерському райсуді розглядається кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод. Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Згідно з обвинувальним висновком, Тимошенко у 2009 році погодилася на невигідні умови газового контракту, "бажаючи створити собі позитивний імідж ефективного керівника держави".

За словами прокурора Лілії Фролової, пізніше у Росії, "усвідомлюючи протиправність своїх дій" та пригрозивши звільненням, Тимошенко змусила голову "Нафтогазу" Олега Дубину підписати договори щодо купівлі-продажу природного газу та транзиту газу.

Водночас, НАК "Нафтогаз України", який виступає у судовому процесі над екс-прем’єром Юлією Тимошенко цивільним позивачем, заявив позов про стягнення з неї 1,516 млрд грн для компенсації збитків, завданих компанії внаслідок підписання у 2009 році газових угод з Росією.

Читайте також:

Американська компанія подала проти Тимошенко позов на 18 млн доларів

Печерський суд долучив до кримінальної справи Тимошенко записи в її блозі

Тимошенко не визнала себе винною в "газовій справі", бо не зрозуміла суті звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: