Тимошенко не визнала себе винною в "газовій справі", бо не зрозуміла суті звинувачення

22 липня відбулося засідання Печерського суду у справі Юлії Тимошенко, їй зачитали обвинувальний вирок. Свою вину Тимошенко категорично не визнала.

Юлія Тимошенко категорично не визнала себе винною згідно обвинувального вироку у "газовій справі", адже не зрозуміла суті обвинувачення.

"Газову справу" Тимошенко Печерський суд почав розглядати по суті в позаробочий час. Суддя Кірєєв присвятив VIP-підсудній особистий час і навіть вечір п'ятниці. Свою вину Тимошенко категорично не визнала і заявила, що не розуміє суті обвинувачення.

До суду Тимошенко прийшла не з косою, а з романтичною ґулькою. А суддя Кірєєв дотримався букви закону. У залі обвинувальний висновок зачитали повторно. Бо вперше його читали без підсудної.

Захисники Тимошенко звернули увагу на невідповідність оголошеного в суді написаному на папері: переплутані дати підписаних газових контрактів; ціна газу - сто дев'яносто чотири мільйони доларів за тисячу кубометрів газу та гру слів: "напевно" сплутали з "непевно".

Похибки держобвинувачення списує на технічні помилки. Захист хоче повернути висновок на доопрацювання. Прокурори проти, адже вважають, що Не можна об'єктивно сказати, чи то помилки, чи щось інше.

Суддя на пропозицію адвокатів не пристав, і далі заслухав справу. Тимошенко вкотре вимагала відвід судді Киреєву. Той укотре відмовив їй. Незважаючи на прохання адвокатів, суддя призначив продовження зачитування обвинувачення на 21:00 22 липня.

Нагадаємо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень. Стаття, яку інкримінують Тимошенко, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Європейський суд може розглянути скаргу Тимошенко за прискореною процедурою

Суд не дозволив американським адвокатам захищати Тимошенко

"Нафтогаз" попросив суд стягнути з Тимошенко 1,5 млрд гривень

Оприлюднено обвинувачення у справі Тимошенко, їй загрожує до 10 років в’язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: