Тимошенко не вважає злочином нецільове використання коштів

Юлія Тимошенко перенаправила "екологічні кошти" у пенсійний фонд, бо ця сфера для неї є пріоритетнішою і в цьому вона не вбачає жодного злочину.

Юлія Тимошенко не бачить злочину в тому, що направила гроші від продажу Кіотських квот на потреби Пенсійного фонду.

Про це вона заявила в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи нецільове використання 300 мільйонів.

"Якщо вони знайшли лише те, що гроші, передбачені на екологію, я відправила у Пенсійний фонд, і це є моїм найбільшим злочином, то я переконана, що іншого прем'єра, в якого будуть такі наслідки таких гучних розбірок, ви не знайдете", - заявила вона.

На зауваження, що є інші пункти звинувачень, Тимошенко заявила, що "це єдиний достойний пункт".

"І якби мені довелося це повторити, я би знову ці екологічні кошти спрямувала на пенсії. Тому що пенсії для мене набагато важливіші", - заявила вона.

Тимошенко розкритикувала компанії, які проводили аудит, назвавши їх "заказушниками". Вона нагадала, що "Кролл" свого часу займався відбілюванням Леоніда Кучми в справі Гонгадзе, а інша компанія захищала Моніку Левінськи в секс-скандалі з Білом Клінтоном.

Вона відзначила, що робота цих компаній обійдеться в мільйони гривень для бюджету.

"Ви назвали це аудит? Тоді я повідомлю, що нова влада запросила 3 компанії і назвала їх аудиторськими, які мали перевірити всю діяльність нашого уряду. За даними посла Сполучених Штатів, враховуючи, що ці компанії приїхали з США, жодна з цих компаній не є аудиторською і ніколи не виконувала таких функцій", - сказала Тимошенко.

"Я просто хочу сказати, що до аудиту плями на спідниці не мають ніякого відношення...Це не аудит, це спеціальні люди", - зауважила вона.

Як відомо, екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко звинуватили у зловживанні державними коштами на півмільярда доларів, посилаючись на "міжнародних аудиторів". У міжнародній антикорупційній організації Transparency International заявляють: такий "аудит" дискредитує боротьбу з корупцією.

Читайте також:

Американські аудитори знайшли шахрайство в уряді Тимошенко

У Януковича зізналися, навіщо перевіряють Тимошенко

Тимошенко перевірятимуть за рахунок її "зловживань"

Міжнародні експерти вважають аудит уряду Тимошенко "полюванням на відьом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: