Тимошенко не зізналася, як в її партії опинилися зрадники

Юлія Тимошенко пообіцяла ретельно підбирати депутатів до свого блоку і наголосила, що всі перебіжчики варті слів на паркані, які українською і російською звучать однаково.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що сьогодні для кожної політичної сили настає момент істини і час, коли треба наводити порядок у своїй команді. Водночас вона наголосила, що не знімає відповідальність за якість свого депутатського корпусу.

Таку заяву опозиціонерка зробила у програмі "Велика політика" у відповідь на запитання журналіста стосовно того, чому у БЮТ стільки зрадників і як вони потрапили до лав партії.

"Ви звертаєте увагу на частину депутатів, які пішли за посадами, ще за чимось. Але ви не бачите, що 130 інших депутатів (від БЮТ – ред.) служать Україні, вони не пішли ні на які спокуси від Партії регіонів – це дуже серйозна армія людей", - зауважила вона.

За словами Тимошенко, депутати, які зрадили її політичну силу і перейшли в коаліцію заслуговують тільки "слів на паркані".

"Ті "одчіпенці" не можуть до себе в село приїхати, бо на паркані написані слова, які українською і російською мовою звучать однаково", - зазначила лідер БЮТ.

Також Тимошенко розказала, за скільки грошей перекуповують її депутатів. Тих депутатів, які є бізнесменами, за словами опозиціонерки, змушують переходити в коаліцію тим, що "тиснуть на бізнес", або "купують посадами".

"Їм обіцяють платити 1 млн. доларів і 25 тисяч щомісяця - це та ставка, яку платять за депутатів у коаліції", - наголосила Тимошенко, нарікнувши, що сьогодні "гроші стали абсолютною цінністю для суспільства".

Крім того, екс-прем'єр резюмувала, що продажність – найбільша вада української політики: "Це руйнує все, на що може розраховувати держава".

Тимошенко також пообіцяла, що буде відбирати по одній людині в свою команду, щоб сформувати справжню армію. "З кожним днем будемо краще підбирати кадри", - підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявляла, що влада за 100 днів своєї роботи не виконала жодного передвиборчого зобов’язання кандидата у президенти Віктора Януковича. "Це є пусті папери, які суттєво розбігаються з тим, що реально робить Янукович", - сказала вона.

Як повідомлялося, рейтинг лідера БЮТ Юлії Тимошенко вперше за останні п'ять років опустився нижче другої позиції.

Читайте також:

Партія регіонів назвала Тимошенко "першою серед других на селі"

У Ющенка розказали, хто з "любих друзів" зруйнував помаранчеву команду

Тимошенко стверджує, що жила на одну зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: