Тимошенко не знайшла часу відповісти на критику Мєдвєдєва

Прем'єр утрималася від реакції на критичні слова російського президента щодо української влади, пообіцявши прокоментувати їх потім.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко уникнула коментарів щодо заяви президента РФ Дмитра Мєдвєдєва про антиросійську позицію української влади.

У перерві засідання уряду журналісти підішли до Тимошенко, яка розмовляла з представником однієї з будівельних компаній. Після того, як Тимошенко закінчила розмову, репортери запитали в  прем'єра про її реакцію на заяву Мєдвєдєва.

"Вибачте, я зараз маю іти на продовження засідання уряду", - сказала Тимошенко, але продовжила спілкуватися з іншим бізнесменом.

"Я обов’язково дам вам брифінг, де відповім на запитання", - запевнила глава уряду журналістів.

Однак після цього прес-секретар прем’єра Марина Сорока повідомила, що в середу традиційного брифінгу Тимошенко після засідання уряду не буде.

Журналістів попросили залишити приміщення.

Нагадаємо, 11 серпня Дмитро Мєдвєдєв звинуватив свого українського колегу Віктора Ющенка в антиросійській політиці та руйнуванні принципів дружби і співробітництва з Росією.

Мєдвєдєв пригадав українському керівництву його позицію щодо російсько-грузинської війни, поставки зброї до Грузії, намір України вступити до НАТО, розбіжності в тлумаченні історії, мовне питання, "втручання у церковні справи" тощо. На підставі своїх звинувачень президент РФ вирішив поки не направляти до України нового російського посла Михайла Зурабова.

На заяву російської сторони відповіла глава Секретаріату українського президента Віра Ульянченко. Вона висловила обурення агресивною позицією російської влади та звинуватила її. зокрема, у поширенні "антиукраїнського зомбування".

Втім, пізніше МЗС РФ заявило, що нічого агресивного в заяві Мєдвєдєва не було, він лише висловив занепокоєння ситуацією в Україні. Крім того, офіційна Росія уточнила, що президентська заява була адресована не українському народу, а особисто Віктору Ющенку.

Читайте також:

Ульянченко: антиукраїнськими заявами Мєдвєдєв шкодить собі

Кремль: заява Мєдвєдєва адресувалася виключно Ющенку

МЗС РФ: Україна не зрозуміла Мєдвєдєва. Він зовсім не агресивний

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: