Тимошенко не знає, в якій компанії працює її чоловік

Юлія Тимошенко запевнила, що її чоловік має маленький будівельний та сільськогосподарський бізнес, проте назви компаній Олександра Тимошенко так і не назвала.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко розповіла, що її чоловік Олександр Тимошенко не є великим бізнесменом.

"В нього маленький скромний бізнес - аграрний. Я вже докладно розповідала, що він вирощує, як вирощує. Друге - він займається будівельним бізнесом, при чому це маленька компанія", - розповіла вона в програмі "Велика політика" з Євгенієм Кисельовим.

На питання журналіста про назву компанії чоловіка Тимошенко повідомила лише, що не вникає у бізнес чоловіка.

"Вибачте, але я не вникаю у бізнес чоловіка, тому що мені на це немає часу. Можу сказати, що мені це абсолютно нецікаво. Коли я приходжу, він вже спить, коли йду - він ще спить. Включатися в бізнес, а тим паче підключати державні можливості під цей бізнес - я вважаю аморальним. Хай чоловік займається бізнесом, моя справа - державницька", - сказала прем'єр.

Нагадаємо, що президент Віктор Ющенко розкритикував декларацію Тимошенко про доходи та назвав її "бомжем".

У відповідь Тимошенко заявила, що порівняно із президентом Віктором Ющенком вона справді виглядає бідною, бо ніколи у своєму житті не заселялася на жодну державну дачу, хоча й має на це право за законом.

"Я жодної ділянки з державної землі не стирила, поки працюю прем'єр-міністром", - сказала Тимошенко.

Згідно з декларацією про доходи Тимошенко за минулий рік заробила 386 тисяч 170 гривень, усі ці доходи склала заробітна платня.

Квартири, дачного будинку, земельної ділянки, транспортних засобів та коштів на банківських рахунках у Тимошенко немає.

Як зазначається у документі, чоловік кандидата у президенти Олександр Тимошенко заробив за 2008 рік 2 мільйони 800 тисяч гривень, з яких 2 мільйони 797 тисяч склали доходи від підприємницької діяльності.

Він має квартиру площею 52,1 кв. м, гараж та інші приміщення площею 255,1 кв. м., автомобіль "Тойота Прада" з двигуном об’ємом 4,0 куб. см.

На утримання майна Олександр Тимошенко витратив 75 тисяч гривень.

На банківських рахунках чоловіка Тимошенко є майже 89 тисяч гривень, він також придбав цінних паперів на 2,5 тисячі гривень.

Читайте також:

Тимошенко назвала винних у фінансовому голодоморі

Тимошенко: я виглядаю бомжем, бо нічого не стирила

Ющенко обізвав Тимошенко бомжем

Тимошенко цілий рік прожила на одну зарплату
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: