Тимошенко не знайшла у Генпрокуратурі слідчого

Юлія Тимошенко не підписала протокол про закінчення ознайомлення з матеріалами справи щодо нецільового використання "кіотських грошей".

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не підписала в суботу протокол про закінчення ознайомлення з матеріалами справи щодо використання "кіотських грошей".

Як повідомив її адвокат Сергій Власенко, це сталося через те, що слідчого Генпрокуратури Олександра Нечвоглода не було на робочому місці.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

"Учора (25 червня) минав термін ознайомлення Юлії Володимирівни з матеріалами цієї справи. Коли ми, приблизно після 18 години, приїхали в приміщення Головного слідчого управління Генеральної прокуратури, охоронці на вході вкрай здивувалися і сказали, що слідчого вони не бачили з ранку на місці. Ми, природно, з ними поспілкувалися, але пройшли до кабінету слідчого і переконалися, що там нікого на місці не було, і змушені були поїхати", - розповів Власенко.

При цьому, за його словами, напередодні Тимошенко та її захисники домовилися зі слідчим про зустріч. Власенко нагадав, що під час допитів Тимошенко, які тривали деколи по 8-10 годин, в Генпрокуратурі неодноразово пояснювали: "у слідчого робочий день ненормований і він працює 24 години на добу".

У той же час Власенко зазначив, що ні він, ні інший адвокат Тимошенко, Сергій Сас, ще не приступали до ознайомлення з матеріалами "кіотської справи", оскільки ще не отримали від Генпрокуратури відповідних допусків.

Крім того, за його словами, адвокатів, на відміну від екс-прем'єра, ніхто в термінах ознайомлення не обмежував.

"Тому, якщо слідчий раптово просто вирішить передати справу до суду, то це буде безпрецедентний випадок!", - підкреслив Власенко.

Як повідомлялося, у суботу Тимошенко, не дочекавшись рішення Печерського суду Києва, який закінчив попередній розгляд кримінальної справи проти неї, залишила залу суду і поїхала до ГПУ для підписання протоколу про завершення ознайомлення з матеріалами "кіотської справи".

На початку квітня Генпрокуратура порушила проти Юлії Тимошенко кримінальну справу за фактом перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році. 17 червня ГПУ передала справу до суду.

Читайте також:

Суд над Тимошенко продовжать у середу

Тимошенко впевнена, що її заарештують

Посол ЄС назвав "нелюдськими" умови, в яких судять Тимошенко

Захист Тимошенко попросив зняти з неї підписку про невиїзд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: