Тимошенко покликали в Генпрокуратуру читати справу

Тимошенко заявила, що в середу її кличуть в Генпрокуратуру незаконно, оскільки повістка була зроблена нашвидкоруч. Проте, вона все ж піде на допит, щоб довести, що не боїться.

У середу лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко розпочне ознайомлення з матеріалами кримінальної справи порушеної проти неї. Про це вона заявила при виході з Генпрокуратури, де 24 травня вона провела на допиті більше 8 годин.

Прес-служба партії "Батьківщина" зазначає, що її викликано на 10.00.

Тимошенко нагадала, що за законом ознайомлення з матеріалами "є добровільною справою", тому повістка вручена на завтра - незаконна.

"Мені сьогодні намагалися вручити повістку, для того щоб змушувати приходити ще знову і ознайомлюватися з матеріалами справи. Але ознайомлення зі справою - це не примус, це моє добровільне право", - зазначила вона.

"Я можу взагалі відмовитися ознайомлюватися з цими замовними фальшованими справами, які народжуються за один день", - заявила екс-прем'єр.

Подробиці затримання Юлії Тимошенко

Вона наголосила, що вважає вручену їй повістку незаконною оскільки, за словами Тимошенко, документ був зроблений нашвидкуруч.

"Повістка, яку вони видавали мені сьогодні на завтра, не є законною, бо слідчі дії вони вже завершили. Але, незважаючи на це, я хочу продемонструвати, що я - не вони, які в 2005 році бігли на всі Кайманові острови, які тільки є", - заявила Тимошенко.

"Я, на відміну від вас, пане Янукович, бігати не буду, і навіть, якщо ви мене завтра незаконно запрошуєте, я обов'язково прийду", - зазначила політик.

"Щоб продемонструвати, що я вас не боюся. І щоб мільйонам людей додати сили не боятися", - уточнила вона.

Тимошенко "принизливо" обшукали в Генпрокуратурі

Також Тимошенко стверджує, що в Генеральній прокуратурі її сьогодні "принизливо" обшукували.

"Мене принизливо обшукали, описали мої особисті речі, рилися в моїй сумці, описували кожну деталь", - поскаржилася Тимошенко.

Також, за словами Тимошенко, у неї намагалися забрати мобільний телефон та інші електронні засоби спілкування, в тому числі і iPad, "виривали з рук".

Як відомо, у вівторок, 24 травня, екс-прем'єр, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко була затримана в ході допиту в Генпрокуратурі. Утім, генеральний прокурор Віктор Пшонка запевнив, що арештовувати політика не будуть, принаймні, зараз.

Також стало відомо, що Генпрокуратура висунула Тимошенко обвинувачення в скоєнні злочину у зв'язку з підписанням газових контрактів з Росією.

Усі подробиці затримання Юлії Тимошенко дізнайтеся тут.

Читайте також:

Тимошенко: мене не арештували тільки під тиском людей

Тимошенко випустили з Генпрокуратури після 8-годинного допиту

В Європі арешт Тимошенко назвали актом свавілля

У Луценка вимагали свідчень проти Тимошенко в обмін на зустріч з дітьми

ВідеоТимошенко покликали в Генпрокуратуру читати справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: