Тимошенко: ніяких дострокових виборів не буде

Тимошенко пообіцяла директорам шкіл, що після виборів створить таку коаліцію, при якій все буде працювати і ніякі вибори не будуть потрібні.

Прем'єр Юлія Тимошенко впевнена у формуванні коаліції у Верховній Раді після виборів президента.

Про це вона сказала на позачерговому засіданні Кабміну за участі директорів шкіл.

"Завершиться президентська кампанія - це буде середина лютого-місяця, і я думаю, що там на рахунок, буквально, раз-два-три буде вибудувана більшість у парламенті", - сказала вона.

Тимошенко думає, що, швидше за все, після виборів президента відбудеться політична стабілізація, у парламенті буде сформовано ефективну коаліцію, і проведення позачергових виборів не буде необхідно.

"Ніяких виборів, думаю, дострокових не буде", - сказала прем'єр.

При цьому Тимошенко зазначила, що навіть якщо до виборів президента не буде прийнято держбюджету на 2010 рік, після виборів і створення ефективної коаліції його буде прийнято якнайшвидше.

З її слів, до цього буде можливість забезпечити бюджетне фінансування необхідних програм через прийняття постанов Кабміну.

Прем'єр також доручила Мінфіну внести зміни до проекту держбюджету-2010 для того, щоб зафіксувати всі витрати, передбачені ухваленими у понеділок рішеннями уряду, і запевнила директорів шкіл, що фінансування цих витрат у кожному разі почнеться 1 січня.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявляла про два сценарії зриву виборів і про те, як вона їх "усунула". Могли бути фальсифікації на виборах і гривню могли знецінити, але Тимошенко не дала цього зробити і не дасть - пообіцяла.

Читайте також:

Опитування: українці не вірять жодному з провідних політиків

Опитування: 80% українців соромно за свою державу

Тимошенко оголосила два плани зриву виборів

У Януковича і Тимошенко рівні шанси стати президентом - опитування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: