Тимошенко: "нова країна", яку будує влада, не буде Україною

Тимошенко заявила, що проект влади Януковича, який спрямований на розбудову нової країни, скоріше знищить її, аніж побудує.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що проект, який здійснює влада під назвою "Нова країна", спрямований на знищення всіх складових сильної Української держави.

"Я думаю, що такий Податковий кодекс, такий терор проти малого та середнього бізнесу йде від нерозуміння владою, що вона робить і не від розуміння, що означає малий бізнес для України і взагалі для всього суспільства. Я переважно схиляюся до тієї думки, що просто йде зачищення всього того, що створює сильну Українську державу", - заявила Тимошенко.

Зокрема, за її словами, йдеться про знищення української мови, культури, інтелектуального потенціалу. "Зачищається все українське в нашому рідному домі, як основа процвітання держави. Я думаю, що це комплексні заходи. Я думаю, що це і є та стратегія "нової країни", яка вже Україною називатися не буде", - переконана лідер партії "Батьківщина".

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявила, що Янукович "об'єднує" Україну виключно своєю антисоціальною політикою, а не ідеєю побудови нової держави.

"Президент Віктор Янукович своєю політикою налаштовує проти себе всю Україну - незалежно від політичних поглядів і симпатій громадян", - наголосила Тимошенко.  

 

"Янукович своєю антинародною, антисоціальної політикою "об'єднує" країну. Він "об'єднує" Схід і Захід, Південь і Північ, так як сьогодні люди одну і ту ж біду відчувають у кожному куточку нашої країни однаково, і вони починають гуртуватися", - наголосила Тимошенко.

Вона звернула увагу на те, що в країні все частіше стихійно проходять мітинги протесту.

Читайте також:

Тимошенко: Янукович антисоціальною політикою "об'єднує" Україну

Тимошенко: в Україні розвивається ерозія демократії

Тимошенко знайшла фальшиві бюлетені ще в одній області

Тимошенко: Янукович не провів жодних чесних виборів

Тимошенко два місяці чекає зустрічі з Януковичем

Тимошенко закликала Януковича та Ющенка не лізти в історію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: