Тимошенко: новий уряд повністю складений з олігархів

Екс-прем'єр заявила, що в новому уряді будуть лише негативні, на її думку, явища - "азаровщина", "РосУкрЕнерго", корупція та олігархи.

Лідер БЮТ, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що новий уряд Миколи Азарова повністю складається з олігархів. Про це вона сказала, коментуючи призначення нового прем'єра і складу Кабінету міністрів.

"Повністю складений з олігархів нашої держави. Вся олігархія представлена в уряді або безпосередньо лідерами кланів, або їхніми ставлениками", - сказала Тимошенко та наголосила, що в Україні повертається "азаровщина". "Аналізуючи склад уряду і аналізуючи фігуру прем’єра, я можу сказати... в Україну повертається азаровщина", - сказала Тимошенко.

"Ви дуже добре пам’ятаєте, з чим це було пов’язано: з мегакорупцією, розкраданням стратегічної державної власності, пригнобленням малого і середнього бізнесу, з руйнацією стратегії розвитку держави", - пояснила сутність цього явища лідер опозиції.

"Ніяких реформ я щось не припомню, які відбувалися під час азаровщини, - тільки нищення економіки держави", - також відзначила вона.

Говорячи про олігархів в уряді, вона наголосила, що перше, чим вони займатимуться, на її думку, "це розподілять між собою фінансові потоки, розподілять між собою для тіньової приватизації стратегічні об’єкти, розповідять між собою надра – і почнуть примножувати свої олігархічні статки".

"До речі, наскільки я знаю, "РосУкрЕнерго" в повному складі прийшло в уряд Януковича. Тепер, я так розумію, що ідеологія життя "РосУкрЕнерго" – а це забрати у держави все – стане концепцією життя і уряду", - заявила вона.

"Я була дуже здивована, коли ідеологи, засновники і тіньові власники РУЕ опинилися на ключових посадах в уряді (Азарова)", - обурилася Тимошенко.

Екс-прем’єр зазначила, що перебуваючи в опозиції зробить усе, щоб ті, хто прийшов до влади, "не відчули своєї абсолютної можливості забрати у держави все, що їм подобається".

Також за словами Тимошенко опозиція пропагуватиме справжні реформаторські законопроекти.

Нагадаємо, у четвер, 11 березня, Верховна рада призначила новим прем'єром Миколу Азарова та затвердила новий склад українського уряду.

Юлію Тимошенко було звільнено з посади прем'єра. ще раніше вона заявила про свій перехід в опозицію.

Читайте також:

Рада призначила новий уряд: список міністрів

Азарова призначено прем'єр-міністром

Валерій Хорошковський очолив СБУ

ВідеоТимошенко: новий уряд складений з олігархів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: