Тимошенко: нову країну будують такі українофоби як Табачник

Тимошенко: нову країну будують такі українофоби як Табачник

Юлія Тимошенко відповіла на звинувачення Дмитра Табачника у радикальному націоналізмі, назвавши його українофобом.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що "нову країну" будують українофоби.

"Коли нація стоїть на порозі загибелі, вона народжує великих людей. Так. Але - не лише так. Бо ще - вона народжує таких, наприклад, як Дмитро Табачник, міністр освіти українського уряду. Втім, до чого тут українська нація? Лише Богу відомо, звідки взялося воно таке, єдиною заслугою якого є несамовита і незбагненна ненависть до всього українського", - наголосила Тимошенко.

За її словами достатньо і цієї заслуги, щоб опинитися в головних ролях у команді Віктора Януковича.

"І якщо така людина очолює міністерство освіти (!), і якщо у цілій українській владі не знайшлося жодного, хто б обурився на ці українофобні прояви та не поставив на місце, то які ще потрібні аргументи, щоб остаточно переконатися, яку саме "нову країну" вони будують. Вони будують Україну без України", - підкреслила лідер ВО "Батьківщина".

Стосовно заяв Табачника, в яких він звинувачує опозицію в радикальному націоналізмі, Тимошенко наголосила, що в першу чергу Табачник образив не тільки Західну Україну, не лише галичан, але всіх тих, хто пишається тим, що він українець, цілі покоління борців за свободу та незалежність, всю українську історію та культуру.

Також Тимошенко наголосила, що влада Януковича боїться і не розуміє всього українського. Це чуже для них за духом і не потрібне за змістом. Вони навіть не хочуть вчитися ні читати, ні писати українською.

"З одного боку вони здають Севастополь і Крим, віддають український уран, атомну, авіабудівну галузі та газотранспортну систему, а з іншого - як можуть нівечать українську мову, переписують підручники з історії, знімають українські переклади в кінозалах, вимагають заборонити фестиваль української пісні "Гайдамака. UA", називають українську мову "неполноценною", (як ще один міністр - Могильов), заявляють, що українська діаспора нікому не потрібна (міністр закордонних справ Грищенко)...", - зазначила Тимошенко.

Вона наголосила, якщо сьогодні їх не зупинити, то завтра вони палитимуть книги Кобилянської і Франка, так само як Гітлер палив Марселя Пруста і Еміля Золя. Тому радить Януковичу та Табачнику перечитати "Тараса Бульбу" Миколи Васильовича Гоголя, доступною для них російською мовою.

Нагадаємо, раніше Дмитро Табачник заявив, що опозиція скомпрометувала себе радикальним націоналізмом.

На думку політика, розуміючи, що "ніякі маніпуляції з виборчим законодавством, крім хіба що заборони на участь у виборах всім, хто не розділяє древньоукровських донеандертальских поглядів на політику, історію і культуру народу", не допоможуть, опозиція повільно, але вірно приходить до думки, що раз вже неможливо правити "від Сяну до Дону", варто спробувати зберегти за собою печерний заповідник націоналізму від Карпат до Збруча. Деякі пропонують ще й Київ прихопити, але найбільш кмітливі розуміють, що не по "Сеньке шапка", - зазначив Табачник.

Крім того Табачник зазначив, що наразі державі більше загрожує розкол, ніж повернення до влади націоналістів: "Розколоти країну Андруховичу і компанії буде вкрай складно".

Читайте також:

Табачник: опозиція скомпрометувала себе радикальним націоналізмом

Тимошенко закликала гнати окупантів з України

Тимошенко попередила українців, що завтра "прийдуть за вами"

Проти підлеглих Тимошенко порушили ще одну кримінальну справу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів