Тимошенко обговорила бюджет-2010 з главою місії МВФ

Сторони обговорили підготовку проекту бюджету на 2010 рік, проведення пенсійної і податкової реформи в Україні і питання, які стосуються рекапіталізації банків.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко обговорила з главою місії Міжнародного валютного фонду по Україні Джейлою Пазарбазіолу і директором Світового банку по Україні, Білорусі і Молдові Мартіном Райзером підготовку проекту державного бюджету України на 2010 рік.

Як повідомляється на персональному сайті Тимошенко, зустріч відбулася 4 вересня в Києві

У повідомленні наголошується, що сторони обговорили підготовку проекту бюджету на 2010 рік, проведення пенсійної і податкової реформи в Україні і питання, які стосуються рекапіталізації банків.

Окрім того, також йшлося про візит делегації України, яку очолить віце-прем`єр-міністр у справах європейської і міжнародної інтеграції Григорій Немиря, до Стамбулу 3-8 жовтня для участі у щорічних зборах МВФ і Світового Банку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Світовий банк допускає надання Україні 350 млн доларів кредитних коштів після виділення 400 мільйонів доларів на реабілітацію фінансового сектора.

Раніше, Мартін Райзер повідомив, що ситуація з ліквідністю банківської системи в Україні покращилась у порівнянні з початком року завдяки інвестиціям як уряду, так і приватних інвесторів, у той же час проблеми в реальному секторі економіки виявилися набагато серйозніше січневих прогнозів МБ.

10 червня повідомлялося, що представники МВФ і Світового банку в Україні високо оцінюють роботу уряду України щодо відновлення довіри до банківської системи.

Читайте також:

Кабмін вимагає припинити істерію навколо переговорів з МВФ

МВФ розчарований співпрацею з Україною

МВФ погрожує припинити співпрацю з Україною

Головний економіст МВФ заявив про відновлення світової економіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: