Тимошенко обіцяє скинути Януковича

На парламентських виборах, коли б вони не відбулися, у 2011 або в 2012 році, Тимошенко поставила однопартійям завдання зібрати 300 голосів, щоб достроково припинити повноваження президента.

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко закликає партію орієнтуватися на перемогу на наступних парламентських виборах і принипинити повноваження президента Віктора Януковича.

Про це вона заявила 17 жовтня під час десятого з'їзду партії.

"Зараз влада захопила наші осередки і висунула фальшивих кандидатів від наших осередків. Це їх слабкість, безпорадність і страх. Тому парламентські вибори це те, на що ми повинні орієнтуватися", - сказала Тимошенко.

Про цьому Тимошенко спитала у зали: "А ви знаєте коли вибори до Ради?".

По залу пройшовся сміх.

"Я теж не знаю, але якщо ми живемо за Конституцією 2004 року, то вибори повинні бути у 2012 році. Якщо ж Янукович доводить нам, що ми живемо за Конституцією 1996 року, то вибори мають відбутися 27 березня 2011 року", - зазначила лідер "Батьківщини".

Тимошенко запевнила делегатів, що на цих виборах є шанс скинути більшість парламенту і достроково припинити повноваження президента.

"Ми зробимо так, що ця команда, яка випадково опинилася у владі, ми їх відсунемо. І зробимо все, щоб припинити повноваження президента", - додала вона.

"На парламентських виборах, коли б вони не відбулися, у 2011 або в 2012 році, ми будемо ставити завдання зібрати 300 голосів, щоб достроково припинити повноваження президента", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Міжнародні експерти вважають аудит уряду Тимошенко "полюванням на відьом"

Госпіталізовано усіх активістів партії "Батьківщина", які голодували під ЦВК

БЮТ звільнив Томенка з керівництва фракції за власним бажанням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: