Тимошенко обіцяє кримінальну відповідальність за голосування вдома

Прем'єр-міністр закликає членів ЦВК утриматися від забезпечення голосування на дому.

Юлія Тимошенко попереджає членів дільничних комісій про кримінальну відповідальність за незаконне голосування виборців на дому.

Про це вона сказала на прес-конференції у четвер, коментуючи рішення Вищого адмінсуду щодо законності рішення Центрвиборчкому про процедуру голосування на дому.

Тимошенко заявила, що на засіданні уряду у середу було ухвалено постанову, в якій передбачено порядок фінансування виборчої кампанії.

"І якщо окремі члени дільничних комісій будуть іти на повідку у злочинців і забезпечувати голосування на дому без медичних довідок, то фінансовий ресурс, який пішов на їхнє переміщення від будинку до будинку, якщо вони використовуватимуть свій робочий час, проплачений державою, забезпечуючи незаконне голосування на дому, це розцінюватиметься, як зловживання державними фінансовими ресурсами, за що наступає кримінальна відповідальність", - сказала вона.

Крім того, Тимошенко повідомила, що дала доручення Міністерству внутрішніх справ "перевірити фальсифікацію всіх заяв, які йдуть нібито від громадян України, голосувати на дому".

"Ми поставимо Януковича і Партію регіонів на місце, дуже добре вдаримо їм по руках, і на цей раз у них фальсифікації і голосування на дому не пройде", - сказала вона.

За її словами, міліція вже встановила факти підкупу виборців і роздачу продуктових пакетів.

"Встановлені також факти, коли готуються спеціальні люди, які будуть їздити по всіх дільницях, реєструватися і голосувати поза реєстром. Я знаю, що Партія регіонів пропонує за це гроші. Але зупиніться! Електронний реєстр виборців протягом півгодини з'ясує, що людина проголосувала на іншій дільниці, і за це наступає кримінальна відповідальність", - сказала Тимошенко.

Вона також заявила про існування технології, згідно з якою Віктор Ющенко "між першим і другим туром буде закликати виборців не брати участі у голосуванні, оскільки Янукович пообіцяв йому посаду прем'єра".

"Але я впевнена, що тих людей, які у першому турі голосуватимуть за Ющенка, між першим і другим туром ніщо не зупинить іти і захищати України перед обличчям криміналітету і олігархії", - сказала Тимошенко.

"Сьогодні Україна знаходиться на лезі бритви між тим, щоб скотитися у повний криміналітет, або ми зможемо з цього леза бритви зійти і вибудувати шлях демократичної, сильної, європейської держави", - додала вона.

Раніше Тимошенко заявила, що Кабінет міністрів прийняв постанову про оплату робочого часу членам виборчих комісій, які організовують голосування вдома тільки в тому випадку, якщо голосування проходить з наданням меддовідки. 

Читайте також:

Тимошенко не заплатить членам комісій, які організовують голосування вдома без меддовідок

МВС перевірить громадян, які хочуть голосувати вдома

Луценко обіцяє саджати на 2 роки за подвійне голосування одного виборця

 

ВідеоТимошенко не заплатить членам комісій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: