Тимошенко обіцяє за чотири роки вирішити проблему черг на квартири

Юлія Тимошенко вірить, що допоможе черговикам на квартири вже за чотири роки.

На сьогоднішній день є перспектива забезпечити людей, які довгий час стоять в черзі на отримання житла, квартирами протягом трьох-чотирьох років, заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Вона відзначила, що проблему черг можна буде вирішити шляхом розширення програми реалізації житла через Державну іпотечну установу (ДІУ).

"Ми можемо її (програму) багато разів підсилити. Ми можемо цю програму зробити такою, що за три-чотири роки зуміємо вирішити житлові проблеми для людей, що стоять в черзі, хоча вони 30-40 років не вирішувалися", - сказала Тимошенко.

Вона підкреслила, що до кінця року через іпотечну установу пільговим категоріям буде передано ще дві тисячі квартир, таким чином, за підсумками року через ДІУ квартирами будуть забезпечено 5 тис. сімей пільговиків.

Раніше Тимошенко пообіцяла, що з березня Державна іпотечна установа зможе розширити свою діяльність і почати виділяти кредити молодим сім'ям для покупки житла. Вона підкреслила, що така практика може бути використана для всіх охочих придбати квартири.

Читайте також: 

Єхануров оприлюднить реєстр квартирної черги

Львів'ян, які стоять у черзі на квартиру, поселять на горищах

У Тернополі прорідили чергу за житлом

ВідеоТимошенко про черги на квартири

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: