Тимошенко обіцяє запустити український супутник

За її словами, Кабмін має можливість і шанс дати якісно новий поштовх для розвитку ракетно-космічної галузі.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на виїзному засіданні уряду в Дніпропетровську пообіцяла ухвалити рішення, необхідні для розвитку космічної галузі в нових економічних умовах.

Тимошенко зазначила, що під час засідання уряд розгляне та ухвалить 16 ключових постанов, які створять спеціальні умови для розвитку галузі та дадуть новий поштовх в системі її фінансування.

За словами прем'єр-міністра, "сьогодні необхідно провести повну інвентаризацію ракетно-космічної галузі, переглянути її структуру, оцінити стан підприємств та визначити перелік заходів щодо їх підтримки".

"Навіть у часи глобальної кризи, у часи великих фінансових випробувань ми маємо можливість і шанс дати якісно новий поштовх для розвитку ракетно-космічної галузі", - заявила вона.

Також на засіданні уряду обговорюватиметься питання створення Національної супутникової системи зв’язку. "Нам треба мати власний супутник, і на це потрібно витрачати кошти", - підкреслила Тимошенко.

В свою чергу генеральний конструктор, генеральний директор Державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" Станіслав Конюхов заявив, що національний супутник зв'язку повинен бути запущений не пізніше 1 вересня 2011 року.

За його словами, це, крім іншого, потрібно зробити для того, щоб під час проведення Євро-2012 країна отримувала прибутки.

Він також заявив про плани збереження пускових послуг, розвиток космічного та спеціального приладобудування, для чого пропонується створити нову Корпорацію космічного приладобудування "Арсенал".

Виїзне засідання уряду присвячене Дню працівника ракетно-космічної галузі та Всесвітньому Дню космонавтики, а також 50-річчю з дня заснування Державного конструкторського бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля.

Читайте також:

Тимошенко роззулася в прямому ефірі

Тимошенко обіцяє знову видавати "юліну тисячу" після виборів

Тимошенко розповіла, як заробити три мільярди, продаючи повітря

Тимошенко: уряд працюватиме довго, незважаючи на "чехарду"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: