Тимошенко очікує, що Україна перезимує без держбюджету

Глава уряду прогнозує, що наприкінці зими у Раді буде сформовано нову більшість, яка нарешті зможе прийняти бюджет-2010.

Закон про держбюджет України на 2010 рік та Бюджетний кодекс буде прийнято лише наприкінці зими - у другій половині лютого 2010 року. Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на зустрічі з Асоціацією міських та селищних рад.

Вона додала, що законодавство, зокрема, Бюджетний кодекс, "як новий, так і старий" дозволяють уряду за відсутності закону про держбюджет на 2010 рік здійснювати бюджетне фінансування шляхом прийняття відповідної постанови уряду. Вона запевнила, що ця постанова регулюватиме бюджетні відносини в такому вигляді як це передбачає проект закону про держбюджет.

Вона заявила, що неподолання вето на закон про Бюджетний кодекс не стане на заваді його прийняттю, оскільки, за її словами, уряд може ще розібратися і проголосувати проект закону про Бюджетний кодекс для того, щоб після президентських виборів цей проект був ухвалений Верховною радою. "Заступник голови ВР Олександр Лавринович поставив питання про подолання вето (на закон про Бюджетний кодекс), щоб зняти з розгляду питання про Бюджетний кодекс, але ми все одно ще раз проголосуємо Бюджетний кодекс на засіданні уряду", - сказала вона.

Вона додала, що після виборів президента створиться більшість, яка проголосує як закон про держбюджет, так і Бюджетний кодекс.

Нагадаємо, 1 грудня Верховна рада не змогла подолати вето президента Віктора Ющенка на закон про внесення змін до Бюджетного кодексу. Нова редакція Бюджетного кодексу передбачала формульну систему трансфертних взаємин між державним та більш ніж 12 тисячами місцевих бюджетів.

19 листопада Верховна рада в першому читанні відхилила проект державного бюджету України на 2010 рік.

Читайте також:

Президентські вибори під загрозою зриву через брак коштів

Держбюджет виконано на 97%

Дірка у бюджеті України за 10 місяців перевищила 28 мільярдів

Державний борг України наближається до 300 мільярдів

ВідеоТимошенко очікує, що Україна перезимує без держбюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: