Тимошенко очолила опозицію

Разом екс-прем'єром про перехід в опозицію до нинішньої влади заявили партії Тарасюка, Луценка, Кармазіна та Стретовича.

Блок Юлії Тимошенко, партії "Народний рух України", "Християнсько-демократичний союз", Партія захисників вітчизни і громадський рух "Народна Самооборона" об'єдналися в опозицію.

Під час мітингу, що був присвячений 196-й річниці з дня народження Тараса Шевченка й проходив біля його пам'ятника в Києві, виступили лідер НРУ Борис Тарасюк, лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко, лідер Партії захисників вітчизни Юрій Кармазін і лідер ХДС Володимир Стретович, після чого була зачитана резолюція про об'єднання цих сил в опозицію.

Відповідно до зачитаної резолюції, основними цілями опозиції є захист національних інтересів, недопущення антизаконних дій, розвиток соціально спрямованої економіки і європейська інтеграція України.

Учасники мітингу одноголосно схвалили резолюцію і вибрали лідера БЮТ Юлієві Тимошенко лідером об'єднаної демократичної опозиції та закликали українців не допускати порушень законів і відстоювати національні інтереси.

Як повідомлялося, 5 березня лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила про перехід своєї політичної сили в опозицію.

В свою чергу лідер Фронту змін Арсеній Яценюк пообіцяв піти в опозицію, якщо президент Віктор Янукович не погодиться з його пропозиціями.

3 березня партія "Народний рух України" також висловила намір піти в опозицію.

Читайте також:

Яценюк пригрозив піти в опозицію, якщо Янукович його не послухається

Народний Рух пішов в опозицію

Кравчук упевнений у поверненні Тимошенко до влади

ВідеоТимошенко очолила опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: