Тимошенко однопартійців-новобранців змушує цілувати хрест і присягати на Біблії

На Івано-Франківщині нові члени "Батьківщини" присягають на Біблії та цілують хрест. "Іншого ми не бачимо шляху, тому що всередину кожної людини не влізеш", зазначають у партії.

В Івано-Франківській області кандидати в депутати в місцеві ради всіх рівнів від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", яке очолює Юлія Тимошенко, складають присягу-клятву.

"Все підписали. На Біблію поклали руку, поцілували хрест", - повідомив депутат, голова Івано-Франківської облорганізації "Батьківщини" Дмитро Шлемко.

Він розповів, що минулої неділі "Батьківщина" зібрала кандидатів у депутати до Івано-Франківської облради в селі Підпечари Тисменицького району, де вони помолилися за Україну і потім прийняли присягу.

"Я, такий-то, обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради, в ім'я України щиро присягаю - працювати на розвиток української держави, відстоювати інтереси громади області, виконувати рішення фракції, не зрадити навіть під тиском, шантажем чи за власним бажанням партію ВО" Батьківщина", перейшовши після виборів в іншу політичну силу або коаліцію. Якщо я порушу цю присягу-клятву, то нехай мене покарає Всевишній. Клянуся. Підпис, дата", - зачитав Шлемко текст присяги-клятви.

Він вважає, що такий підхід підвищить відповідальність депутатів за виконання своїх обов'язків.

"Після того, як дав клятву, він дуже добре буде думати. Він краще скаже - я віддам мандат, ніж я чи мої діти будуть нести відповідальність тепер вже перед Богом", - вважає Шлемко.

"Іншого ми не бачимо шляху, тому що всередину кожної людини не влізеш", - підкреслив він.

Голова Івано-Франківської облорганізації "Батьківщини" сказав, що Юлія Тимошенко пообіцяла на наступних парламентських виборах продовжити цю традицію для кандидатів у народні депутати.

За його даними, з 37 депутатів фракції БЮТ у нинішній Івано-Франківській облраді включені в новий список кандидатів тільки 12 осіб, які не зрадили партію.

Читайте також:

Спонсор партії Тимошенко втік до Януковича

Тимошенко попередила українців, що завтра "прийдуть за вами"

Тимошенко закликала гнати окупантів з України

Тимошенко: нову країну будують такі українофоби як Табачник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: