Тимошенко офіційно запропонувала Тігіпку посаду прем'єр-міністра

Юлія Тимошенко підтвердила, що запропонувала Сергію Тігіпку посаду прем'єр-міністра, і відзначила, що їхні програми збігаються на 90%.

Прем'єр-міністр України, кандидат в президенти України Юлія Тимошенко запропонувала Сергію Тігіпку, що зайняв третє місце в першому турі виборів глави держави, посаду прем'єр-міністра.

Про це вона заявила на прес-конференції.

"Я зустрілася з Сергієм Тігіпком, провела переговорний процес", - сказала вона.

Тимошенко відзначила, що їхні передвиборчі програми збігаються на 90%.

"Я запропонувала Сергію Тігіпку не лише бути партнером у цій важкі роботі, а й також посаду прем'єр-міністра, якщо в нього є така амбіція. Зараз рішення й відповідь за ним", - заявила Тимошенко.

Водночас вона наголосила, що "люди, які голосували за всіх кандидатів від демократичних сил - Тигіпка, Яценюка, Гриценка, Супрун, Костенка - не бачать майбутнє країни на чолі з криміналітетом".

"Переконана, що ці люди не зроблять вибір на ту користь (Януковича). Але я вірю , що відповідальність кандидатів, їх принципи, варті того, щоб об'єдналися в другому турі", - додала вона.

Діючий прем'єр відзначила також схожість програмних засад з Арсенієм Яценюком, Людмилою Супрун та Анатолієм Гриценком.

Тимошенко закликала всіх демократичних кандидатів "хоча б в одному кроці від розстрілу об'єднатися заради України".

"Між демократичними кандидатами були незрозумілі протистояння в основі яких лежали лише амбіції і нічого, щоб служило Україні. Я скільки в мене вистачало сил намагалася єднати демократичну команду. І після розвалу демократичної коаліції її з великими силами вдалося відновити", - заявила вона.

"Я звертаюсь до всіх демократичних сил, я просто пропоную вам спільну командну роботу, спільний захист України в цей важкий час випробувань. Я пропоную забути образи перед обличчям можливого підступу до послаблення нашої незалежності", - наголосила Тимошенко.

Нагадаємо, лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявив, що провів консультації з кандидатами в президенти Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко, але свою позицію не змінив і підтримувати в другому турі виборів цих політиків не буде.

"Так, я провів переговори і з Юлією Тимошенко, і з Віктором Януковичем - в один день. Є певні пропозиції, але поки що моя позиція не змінилася", - розповів колишній кандидат у президенти.

Також він підкреслив, що не буде пропонувати своїм виборцям підтримувати якогось із цих кандидатів у другому турі. Разом з тим він припустив, що ситуація може змінитися, якщо він побачить "якісь дії з боку самих кандидатів".

Читайте також:

Тігіпко відмовився підтримати Тимошенко або Януковича в другому турі

Тігіпко готовий працювати з Януковичем чи Тимошенко після виборів

Тігіпко не виключає, що піде в мери Києва

БЮТ: Тимошенко поки не збирається пропонувати Тігіпку своє крісло

ВідеоТимошенко запропонувала Тігіпку посаду прем'єр-міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: