Тимошенко: олігархи готують на січень масштабний реванш

Прем'єр закликала на президентських виборах не допустити повернення України до "старих часів", яке, за її словами, готують олігархи.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що олігархічні політичні сили готують реванш на січневих президентських виборах. Таку заяву вона зробила на урочистому зібранні з нагоди Дня місцевого самоврядування.

"У 2010 році, в січні - це буде новий масштабний реванш. Вони хочуть бачити цей реванш в усіх складових, що стосуються державних ресурсів, фінансів і узурпації одним кланом всіх життєво важливих функцій держави", - сказала глава уряду.

Тому вона закликала представників місцевого самоврядування не допустити повернення до старих часів.

"Я вважаю, що на цих виборах буде змагання не кандидатів у президенти, і перемагати будуть не Ющенко, Янукович чи Тимошенко. Ці вибори дадуть відповідь тільки на одне питання – програє чи виграє Україна, програє чи виграє кожна людина", - наголосила Тимошенко.

Прем'єр додала, що олігархічні сили використовують умови, в яких опинилась Україна через світову фінансову кризу.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявляла, що в 2004 році під час Помаранчевої революції на Майдані вона боролася проти олігархів за демократію. Разом із тим, прем'єр відзначила, що цілі революції не були досягнуті, зокрема не було втілено в життя гасло "Бандитам тюрми".

Перед цим Тимошенко заявила, що має список корупціонерів, яких треба "кінчити за те, що вони зробили з країною за ці 18 років".

Читайте також:

Тимошенко: на Майдані я боролася проти олігархів

Путін відмовив Тимошенко у підтримці на виборах

Тимошенко запевняє, що боротьбу з корупцією не варто починати з неї

ВідеоТимошенко: олігархи готують масштабний реванш

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: