Тимошенко оскаржить результати виборів через "продажність ЦВК"

Глава уряду також прогнозує, що на наступний день після оголошення результатів виборів у країні не буде протистояння.

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко оскаржуватиме результати виборів у разі наявності доказів того, що "продажний" Центрвиборчком сфальсифікував результати виборів. Про це глава уряду заявила 10 січня в інтерв’ю одному з українських телеканалів.

Вона підкреслила, що продовжуватиме свою боротьбу доти, доки на виборах в Україні не буде порушуватися питання про фальсифікацію результатів голосування, про висування в кандидати в президенти представників олігархії, про заангажованість засобів масової інформації, щоб можна було без сорому "дивитися в очі світу".

"Якщо будуть виявлені фальсифікації, якщо ми не зможемо утримати частину продажного ЦВК, якщо ми не зможемо захистити чесні результати і доведемо, що були фальсифікації – ми будемо в суді. І будемо захищати країну від другого нашестя, вибачте, всієї цієї, олігархічної саранчі. Можна з’їсти все, але країну нам треба захистити і зберегти. От в чому справа", - сказала Тимошенко.

"Я не залишу цю боротьбу, поки ми не зможемо побудувати європейські порядки, правила, Європу в Україні", - наголосила Тимошенко.

На її думку, легітимність результатів виборів все ж таки мусить бути підтверджена певним вибором людей. "Я вірю в те, що на цей раз буде перемога тих сил, які хочуть бачити Україну саме європейською, стабільною, заможною, там де влада – слуга, а не господар, де не має олігархії. Кожна людина хоче бачити таку країну, тому і вибір буде переконливий і чіткий на користь саме такої України", - додала вона.

Глава уряду також прогнозує, що на наступний день після оголошення результатів в країні не буде протистояння. "Не думаю, що у нас будуть якісь великі баталії і якісь великі протистояння. У мене зараз є відчуття і складається впевнене враження, що перемога саме такої України, яку ми хочемо бачити – вона буде. І буде достойною без будь-якої метушні та суєти", - вважає Тимошенко.

Читайте також:

Вибори президента: стартує вирішальна битва за голоси

БЮТ позачергово скличе Раду, щоб заборонити голосувати вдома

Ющенко попередив, що Україні залишилось півроку до банкрутства

Ющенко: Тимошенко благала мене закрити кримінальну справу проти неї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: