Тимошенко оскаржить рішення суду у справі "Нафтогазу"

"Батьківщина" відстоюватиме у судах право не повертати 12 млрд куб. метрів газу RosUkrEnergo. Шевченківський райсуд Києва визнав, що "Нафтогаз " зобов'язаний повернути RUE.

Голова партії "ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко оприлюднила заяву щодо рішення Шевченківського суду про повернення НАК "Нафтогаз України" компанії RosUkrEnergo 12,1 млрд кубометрів газу. Про це повідомили у прес-службі БЮТ.

"Безумовно, ми будемо оскаржувати у судах це несправедливе по відношенню до країни та громадян рішення Шевченківського райсуду", - заявила Тимошенко.

За її словами, БЮТ також вимагатиме від Верховної ради прийняти закон про введення з 1 січня 2010 року мораторію на підвищення цін на газ для населення та житлово-комунальні тарифи. "Такий закон наша політична сила вже внесла до парламенту", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, Шевченківський райсуд Києва рішенням від 13 серпня визнав, що НАК "Нафтогаз України" порушила контракт і зобов'язана повернути RosUkrEnergo 12,1 млрд кубометрів газу до 1 вересня або в інший термін, погоджений сторонами.

"Нафтогаз" подасть апеляцію на рішення Шевченківського райсуду Києва, за яким НАК зобов'язана повернути RosUkrEnergo 12,1 млрд кубометрів газу.

Читайте також:

"Нафтогаз" сподівається відсудити газ у RosUkrEnergo

Шевченківський суд зобов'язав Україну повернути газ RosUkrEnergo

Тимошенко скликає всіх на мітинг під Радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: