Тимошенко оскаржить заборону продавати Одеський припортовий завод

Прем'єр наполягає, що приватизація Одеського припортового все одно відбудеться, не зважаючи на заборону суду та указ Ющенка.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко продовжує наполягати, що приватизація Одеського припортового заводу відбудеться 29 вересня.

Про це Тимошенко повідомила, коментуючи ухвалу суду про заборону приватизації ОПЗ.

"Не звертайте на це увагу. Усе скасуємо через апеляційний суд", - сказала Тимошенко.

Як відомо, 21 вересня – останній день прийому заявок на приватизацію ОПЗ.

Станом на 17 вересня у Фонді держмайна була зареєстрована лише одна заява на участь у приватизації від російської компанії "Сибур".

Водночас в антимонопольному комітеті зареєстровано 13 заявок, однак факт реєстрації не означає участь у аукціоні.

Нагадаємо, 18 вересня окружний адміністративний суд Києва призупинив продаж Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область).

Тому за словами екс-керівника Фонду держмайна Валентини Семенюк-Самсоненко, сьогодні які-небудь дії ФДМУ із продажу ОПЗ після рішення суду й виходу указу президента будуть абсолютно незаконними.

Віктор Ющенко 17 вересня зупинив дію урядового розпорядження про продаж державного пакета акцій відкритого акціонерного товариства "Одеський припортовий завод".

Ющенко наголосив, що рішення про приватизацію державного пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" – підприємства, що має стратегічне значення, за відсутності державної програми приватизації, не відповідає інтересам національної безпеки.

У відповідь прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що приватизація Одеського припортового відбудеться попри указ Ющенка.

Як відомо, 15 липня Фонд держмайна оголосив конкурс з продажу державного пакету акцій ОПЗ у розмірі 99,567%. Стартова ціна пакета становить 4 млрд грн. Проведення конкурсу заплановане на 29 вересня.

Одеський припортовий завод спеціалізується на виробництві аміаку і карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

Раніше влада вже неодноразово намагалася продати ОПЗ, проте всі спроби були марними і супроводжувалися гучними скандалами.

Читайте також:

Суд заборонив продавати Одеський припортовий завод

Ющенко знову зупинив приватизацію Одеського припортового

Тимошенко продасть ОПЗ попри заборону Ющенка

Одеський припортовий завод вирішено продати наприкінці вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: