Тимошенко готова прати білизну в штабі Ющенка

Глава уряду запевнила галичан, що готова "прати білизну у штабі Ющенка", якщо не потрапить у другий тур виборів, і поклала на Західну Україну основну відповідальність за результат виборів.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що остаточно долю президентських виборів вирішить голосування на Львівщині. Про це вона розповіла в інтерв'ю Львівському телебаченню.

"Це серце України, а де серце - там і вирішиться доля виборів. Єдине, про що хочу попросити галичан - не розчаровуватися і прийти на виборчі дільниці, бо кожен, хто залишиться вдома, той віддасть свій голос за Януковича", - зазначила Тимошенко.

Тимошенко наголосила, що Янукович – це "шістка, за якою стоять братки з накраденими грошима". Тимошенко зазначила, що кожен раз, коли Янукович приходить до влади, він відриває шматок від України і затягує у свою нору.

Крім того, Тимошенко повторила фразу зразка 2004 року про те, що вона готова "прати білизну у штабі Ющенка".

"Якщо я не потраплю у другий тур, то однозначно підтримаю кандидата від демократичних сил, незважаючи на історію наших відносин. Я готова прати білизну у штабі Ющенка, але я не бачу, щоб хтось з кандидатів-чоловіків був готовий до цього", - зазначила Тимошенко.

Читайте також:

Перед Новим роком Тимошенко загляне у кожну львівську квартиру і постукає в труби

Тимошенко: духу Януковича не буде біля Кабміну

Тимошенко пообіцяла після виборів долар по 6 гривень

Тимошенко не вірить у дострокові парламентські вибори після президентських

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: