Тимошенко отримала першу перемогу у справі проти Vanсo

Арбітражний суд у Стокгольмі відмовився забороняти уряду України використовувати Прикерченську ділянку до завершення справи Vanco.

Стокгольмський арбітраж підтримав позицію Кабміну Юлії Тимошенко та відмовив представникам компанії Vanco Prуckerchenska Ltd. у виданні окремого наказу про заборону уряду використовувати Прикерченську ділянку Чорного моря до завершення розгляду справи по суті.

Про це повідомив перший заступник міністра юстиції Євгеній Корнійчук, уповноважений урядом на ведення переговорів з Vanco.

Трибунал підтвердив, що юрисдикційні суверенітети держави України залишаються необмеженими. У цій частині справи по Vanco арбітраж ухвалив рішення на користь уряду України, наголосив чиновник.

Він також пояснив, що суд отримав запевнення Юлії Тимошенко в тому, що держава не збирається використовувати вказану ділянку і не має наміру здійснювати будь-які дії щодо пошуку, розробки або видобутку в її межах до винесення остаточної ухвали в цій справі.

Нагадаємо, в травні 2008 року компанія Vanco Prуckerchenska Ltd. звернулася до уряду України з вимогою дати відповідь щодо скасування рішення про видобуток нафти і газу на шельфі Чорного моря. Через 55 днів уряд України попросив відстрочку для вивчення цього питання.

В липня Vanco подала позов в стокгольмський Арбітражний інститут Торгової палати. Проект компанії спрямований на розробку родовищ нафти та газу в Прикерченському шельфі Чорного моря.

Читайте також:

Україна не має грошей на розробку шельфу Зміїного

Тимошенко замінює газ на вугілля та солому
Коаліція не допустить перегляду газових угод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: