Тимошенко: Партія регіонів вішає людям локшину на вуха

Глава уряду категорично відкидає звинувачення в тому, що проект бюджету на 2010 рік є популістським.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що проект держбюджету-2010 не є популістським, а спрямований на розвиток економіки.

"Жодних популярних речей, жодних популістських речей ми собі не можемо дозволити категорично", - сказала Тимошенко на презентації проекту держбюджету-2010 в Українському домі.

Вона зазначила, що "з усіх сторін почала лунати критика, що цей бюджет є популістський".

"Близько там немає жодної популярності навіть! Те, що пропонує сьогодні опозиція у парламенті – до 1300 гривень підняти мінімальну пенсію і до 1500 мінімальну зарплату, це говорить про те, що кожну людину мають за абсолютного невігласа. Вважають, що людям можна будь-яку локшину на вуха повісити і людина з цією локшиною піде голосувати за таких борців за народ", - наголосила глава уряду.

"Таке підвищення мінімальної зарплати і пенсії – це мінімум удвічі більше ми мусимо мати доходів і видатків бюджету. Кому така передвиборча піар-політика потрібна? І навіщо давати людям цю надію, яку хто б не прийшов на посаду президента втілити не зможе?", - додала вона.

Тимошенко наголосила, що бюджет-2010 буде "бюджетом розвитку".

"Бюджет, який ми пропонуємо і рекомендуємо ухвалити Верховній раді, це консервативний бюджет. Він не робить жодних необґрунтованих прогнозів, який досить помірковано рахує всі макропоказники і досить виважено і стримано ставиться до соціальних видатків", - сказала вона.

"Максимальні видатки бюджету будуть спрямовані на розвиток реального сектору економіки", - уточнила прем’єр-міністр.

Вона також заявила, що "бюджет має стати найсуттєвішою антикризовою програмою країни". "Криза ще не закінчилася. Вона тримати Україну і світ мінімум 2010 рік", - додала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко не пустила на засідання уряду представника Ющенка

Тимошенко: у 2010 році долар має коштувати менше 7,5 грн

Симоненко: Тимошенко спробують зняти вже цього тижня

Герман: мільйони бідних висять на бігбордах Тимошенко

ВідеоТимошенко про мінімальні зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: