Тимошенко передумала продавати "Турбоатом"

Глава уряду більше не вважає за потрібне продавати підприємство, яке ще нещодавно внесла до списку на приватизацію.

Прем`єр Юлія Тимошенко заявила, що ВАТ "Турбоатом" на сьогоднішній день приватизувати немає необхідності, а також немає причин для зміни його керівництва, оскільки підприємство працює успішно.

Про це вона заявила сьогодні журналістам на брифінгу в Харкові.

"Після того, як сьогодні вивчила всі показники роботи "Турбоатому", я думаю, що таке успішне державне підприємство немає ніякої необхідності приватизувати. Крім того, немає необхідності змінювати там генерального директора", – сказала глава уряду.

Як повідомляв ТСН.ua, на початку грудня 2008 року Кабінет міністрів прийняв постанову про список підприємств, які повинні були приватизовані найближчим часом. Серед інших туди входили такі підприємства як "Укртелеком", Одеський припортовий завод та "Турбоатом".

Проте вже через кілька тижнів президент Віктор Ющенко скасував цю постанову та подав її до Конституційного суду.

3 лютого президент Віктор Ющенко заявив, що останнім часом відчуження державного майна відбувається за прямої участі державних установ. Серед підприємств, над якими сьогодні нависнула загроза відчуження державного майна, Ющенко назвав, зокрема, підприємства, які перебувають в управлінні Міністерства промислової політики, зокрема “Турбоатом”.

“Зграя працює, починаючи з уряду, починаючи з Міністерства промполітики, де здійснюються управління підприємствами”, – сказав Ющенко.

Довідка. ВАТ "Турбоатом" створене в 1934 році і є одним з найбільших у світі виробників енергетичного устаткування. Підприємство спеціалізується на виробництві турбін для теплових і атомних електростанцій, гідравлічних турбін для гідроелектростанцій і гідроакумуляторних електростанцій, газових турбін для теплових електростанцій, парогазового устаткування та іншого енергетичного устаткування.

75,22% акцій ВАТ"Турбоатом" передано в управління державного концерну "Укратомпром".

"Сварог Ессет Менеджмент", яку пов`язують з Energy Standard Group російського бізнесмена Костянтина Григоришина, володіє 15% ВАТ "Турбоатом". Ще близько 1% акцій належить ВАТ "Мегабанк".

У 2008 році ВАТ "Турбоатом" збільшив чистий прибуток в 4,1 разу, порівняно з 2007 роком, - до 145,383 млн. грн.

Читайте також:

Семенюк-Самсоненко: на "Турбоатом" чекає рейдерська атака

Експерти: "Укртелеком" треба було продавати півтора роки тому

"Турбоатом" хоче захопити Григоришин?

Тимошенко вирішила, що піде на приватизацію у 2009 році

ВідеоТимошенко про "Турбоатом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: