Тимошенко перегляне Воєнну доктрину

Після президентських виборів буде відмінено строкову службу та здійснено перехід до контрактної армії.

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє, що одразу після президентських виборів буде відмінено строкову службу та здійснено перехід до контрактної армії.

Як повідомили в Управлінні у зв`язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів, про це вона заявила сьогодні під час перебування у Тернополі.

"Контрактна армія буде, і строкова служба припиниться після того, як ми з вами завершимо президентські вибори", - сказала Тимошенко.

Прем’єр нагадала, що законопроект про перехід до контрактної армії був зареєстрований у парламенті одразу після дострокових парламентських виборів у 2007 році. Голова уряду заявила, що ухваленню цього законопроекту заважала "політична боротьба перед виборами і небажання опонентів дати можливість виконати зобов’язання перед суспільством, що спричинило б збільшення мого авторитету у суспільстві". "Тому цей законопроект блокувався у Верховній раді", - пояснила Тимошенко.

"Після президентських виборів цю блокаду буде знято. Закон цей буде ухвалений невідкладно, вже є стратегія переходу на контрактну армію, є кошториси, є бачення, як це зробити", - підкреслила вона.

Тимошенко також наголосила, що в перші місяці роботи нового президента буде переглянуто Воєнну доктрину: "Воєнна доктрина потребує сьогодні осучаснення, потребує збалансування, нових систем забезпечення. Українська армія буде сильною".

Вона підкреслила: "Для мене особисто армія – це і незалежність нашої держави. Для мене армія – це здатність вести правильну політику в світі та захищати власні кордони від тих ризиків, які є і які не треба спрощувати".

Читайте також:

За кризовий рік Україна у півтора рази збільшила виробництво зброї

Україна розгорне додаткові зенітні ракетні підрозділи

Генштаб: співпраця з НАТО - головний пріоритет для України

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: