Тимошенко переходить в опозицію до Ющенка

Український прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що прізвище президента їй навіть "соромно називати". І пообіцяла Ющенку ініцюювати міжнародне розслідування.

Юлія Тимошенко
УНІАН
Тимошенко звинувачує Ющенка в штучному заниженні курсу гривні
"Я чітко заявляю, що я перебуваю в опозиції до таких урядовців як президент України, голова Національного банку, до всіх злочинних угрупувань, які їх оточують", - сказала вона на брифінгу у Кабміні в суботу.

Як відомо, Тимошенко звинувачує Віктора Ющенка та Володимира Стельмаха у спекулятивній девальвації гривні.

Прем'єр також висловила жаль у зв'язку з тим, що під час президентських виборів 2004 року підтримала кандидатуру Ющенка як порядної і чесної людини.

"Він сьогодні опустився до такого рівня, що навіть соромно називати його прізвище", - пояснила вона.

Водночас вона розраховує на те, що парламент чесно проведе розслідування в рамках тимчасової слідчої комісії з питань діяльності Нацбанку.

"Я вірю в це, тому що все ж таки у Верховній раді сформована більшість, коаліція, і я хочу вірити у те, що ці люди служитимуть Україні, служитимуть честі, моральності і об'єктивності", - підкреслила Тимошенко.

Голова уряду заявляє, що на сьогодні економічно обґрунтованим курсом є курс 6-6,5 грн. за долар.

Ющенко-Тимошенко
Офіційний сайт Президента України
Ющенко і Тимошенко разом стояли на Майдані у 2004-му
Тимошенко також пообіцяла, що звернеться до Міжнародної неурядової антикорупційної організації Global Witness з проханням розслідувати ситуацію з курсом гривні в Україні.

Вона додала, що не довіряє ГПУ та СБУ, оскільки, на її переконання, ці правоохоронні структури підконтрольні президенту та Партії регіонів і тому не можуть об"єктивно провести розслідування "цієї злочинної операції".

Тимошенко стверджує, що в результаті незаконних операцій, здійснених через банк "Надра", їх організатори, серед яких, - Віктор Ющенко, Володимир Стельмах і Віктор Балога, - планували заробити 4,55 млрд. грн.

До отримання результатів фракція БЮТ, за її словами, не має наміру ініціювати імпічмент Віктора Ющенка.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: