Тимошенко: перемога Януковича на виборах принизлива для України

Прем'єр впевнена, що в разі перемоги її головного конкурента на виборах, Україна отримає неукраїнського президента і буде принижена.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що країна у випадку перемоги лідера Партії регіонів Віктора Януковича на виборах отримає справжнього неукраїнського президента.

Про це глава уряду заявила на міжнародному симпозіумі "Україна в 2010-2020 роках". Крім того. вона висловила переконання, що вибір на користь Януковича буде принизливим для України.

"Останнім часом я від Віктора Андрійовича (Ющенка - ред.) чую, що через два місяці буде справжній український прем’єр-міністр. Я думаю, вам як людям інтелектуальним, не потрібно пояснювати, чому у Віктора Андрійовича сьогодні така впевненість, що Україна отримає справжнього українського прем’єра. Тільки він забуває, що при цьому весь цей розрахунок на те, що Україна насправді отримає неукраїнського президента", - сказала Тимошенко.

Вона також вважає, що зараз в Україні відбувається дуже жорстка боротьба між кандидатами у президенти. Водночас, на її думку, всі претенденти борються лише з нею. "Усі кандидати від демократичних сил сьогодні борються не зі своїм ідеологічним ворогом Януковичем, а безпосередньо зі мною", - наголосила вона.

Тимошенко, крім того, висловила переконання, що за останній час Янукович не змінився. "Нічого не змінилось. Якщо хтось буде говорити, що Янукович не є аж таким злом України, як його представляли у 2004 році, це є велика помилка, тому що, ми по суті справи, Україну принижуємо настільки навіть таким вибором, що далі й до нас так будуть ставитися і нас будуть сприймати через призму такої влади, яку народ сам собі запропонував", - упевнена Тимошенко.

"Хотілось би, що всі наші справжні кандидати у президенти - демократи, поборовшись у першому турі, якщо у них дійсно є така потреба, навіть я можу їм пробачити, що вони борються не з Януковичем, а зі мною в усій своїй риториці, але в другому турі, якщо від демократичного сектора переможе один кандидат, а Янукович точно вийде у другий тур, то щоб ці кандидати від демократичних сил все ж таки об’єдналися проти справжнього зла, яке вже нависло над Україною", - додала прем'єр.

Нагадаємо, раніше Тимошенко і Янукович вже обмінялися низкою звинувачень, зокрема у намірі сфальсифікувати результати президентських виборів.

За даними останніх опитувань, Янукович лідирує у рейтингу кандидатів у президента, випереджаючи Тимошенко в середньому на 10-12%.

Читайте також:

Янукович урочисто пообіцяв галичанам носити вишиванку

Тимошенко: Ющенко прямою наводкою мочить по мені

Тимошенко: Христос і його апостоли - теж цифра 13

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: