Тимошенко переплутала Скоропадського із Петлюрою

Виступаючи на мітингу з нагоди Дня незалежності, Тимошенко допустила історичну помилку, переплутавши Скоропадського із Петлюрою.

Під час виступу в парку Шевченка з нагоди Дня незалежності лідер БЮТ Юлія Тимошенко допустила історичну помилку. Проводячи історичні паралелі, вона переплутала гетьмана Павла Скоропадського з головою Директорії Симоном Петлюрою.

"Чому ми спостерігали, як історія, ставила полян проти древлян ... реєстрове козацтво проти нереєстрового, Директорію Скоропадського проти Центральної Ради", - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, Павло Скоропадський прийшов до влади в результаті перевороту в квітні 1918 року, поваливши Центральну Раду і Україну було оголошено Гетьманською державою.

У грудні 1918 року гетьманат Скоропадського був повалений Директорією, яку очолював спочатку Володимир Винниченко, а потім Симон Петлюра.

Зазначимо, що на заклик Тимошенко відсвяткувати День Незалежності в парку Шевченка відгукнулися кілька тисяч людей. На мітинг Тимошенко запізнилася лише на кілька хвилин.

Під час мітингу опозиціонерка заяивла про плани президента Віктора Януковича і його команди продовжити строк роботи Верховної ради 6-го скликання до 2015 і строк повноважень президента з 5 до 7 років.

Крім того, лідерка БЮТ її закликала українців до проведення 7 вересня всеукраїнського страйку проти дій влади.

Читайте також:

Тимошенко розповіла про таємні плани Януковича

Тимошенко святкуватиме День Незалежності у парку Шевченка

Тимошенко скликає всіх на мітинг під Радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: