Тимошенко "перевела стрілки" на RosUkrEnergo (відео, оновлено)

Юлія Тимошенко заявляє, що Україна не має боргу за спожитий природний газ.

Про це вона заявила сьогодні під час прес-конференції у Стокгольмі. "Я думаю, що президент мусить знати, що борги, про які він говорить, - не борги України, а борги RosUkrEnergo, які залишились з попередніх періодів. Україна RosUkrEnergo нічого не винна", - сказала вона.

Тимошенко наголосила на необхідності розібратись у питанні корупції в газовому секторі і висловила сподівання, що її уряду вдасться покінчити з корупцією в газовому секторі і перейти на прямі прозорі контракти.

Тимошенко сподівається, що ціна на газ для України наступного року буде відповідати рівню цін, зазначеному в Меморандумі, який підписали прем'єр-міністри Росії та України.

"Треба почекати підписання безпосередньо вже угоди, в якій, я думаю, буде все ж таки саме така ціна, яка передбачена Меморандумом, який підписали прем'єр-міністр Росії пан Путін і я, і в якому зазначено, що на ринкові ціни ми виходимо протягом трьох років: пропорційно та поступово", - сказала Тимошенко. Вона також висловила сподівання, що у найближчі тижні буде підписано стратегічні угоди між Україною та РФ і що на газовому ринку вже не буде стояти питання про присутність тіньових посередників або будь-яких боргів.

Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Степан Гавриш спростовує заяву Юлії Тимошенко, що заборгованість за газ - це заборгованість RosUkrEnergo.

Гавриш стверджує, що це заборгованість українського уряду. "А якщо уряд вважає, що це не так - то хай проведе аудит і доведе зворотне", - сказав перший заступник секретаря РНБО.

Сьогодні Ющенко заявив, що вимагає від уряду сплатити борг за російський газ у розмірі 2 млрд. доларів.

Як повідомляв ТСН.ua, 20 листопада Мєдвєдєв на зустрічі з Міллером доручив ”Газпрому” стягнути з України її борг за поставки газу з Росії, який становить 2,4 млрд. дол.

У свою чергу, НАК "Нафтогаз України" наполягає, що заборгованість за газ перед RosUkrEnergo AG становить 1 млрд. 267 млн. дол., повідомляє прес-центр "Нафтогазу".

ВідеоТимошенко каже, що боргів нема

ВідеоХто винен за газ?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: