Тимошенко перейменує свою партію заради виборів

У партії "Батьківщина" наразі ведуться запеклі дискусії щодо доцільності перейменування.

БЮТ планує перейменувати партію "Батьківщина" у "Блок Юлії Тимошенко" у зв'язку із забороною блокам партій брати участь у виборах депутатів місцевих рад. Про це повідомив глава київської міської парторганізації "Батьківщини" Анатолій Семинога.

За його словами, в партії ведуться дискусії щодо доцільності перейменування. "Бренд БЮТ розкручений і пройшов випробування кількома виборчими кампаніями. Є й інші варіанти. Противники перейменування вважають, що "Батьківщина" вже десять років у політиці і теж себе непогано зарекомендувала", - сказав він.

Депутат також розповів, що противники перейменування партії побоюються, що на перереєстрацію назви до виборів не вистачить часу, зазначає видання "Коммерсант-Украина" у статті "Во имя выборов".

"Влада сьогодні настільки цинічна, що зробить все, щоб наша політична сила не змогла перереєструватися на місцях, особливо в східних областях", - зазначив він.

Політик не виключає, що восени коаліція внесе до закону зміни і заборонить брати участь у місцевих виборах тим парторганізаціям, які нещодавно перереєструвалися. Семинога підкреслив, що остаточне рішення з цього питання прийме з'їзд, який має відбутися в серпні.

Читайте також:

Перед виборами політичні партії продають по мільйону доларів

Литвин: квиток у парламент коштує 5 млн доларів

Кличко не перейде до регіоналів і балотуватиметься в мери Києва

БЮТ оскаржить в Конституційному суді закон про місцеві вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: