Тимошенко піде на вибори під номером 13

ЦВК ухвалила безпрецедентне рішення - вперше в Україні прізвища кандидатів у президенти в бюлетенях для голосування будуть пронумеровані.

Вперше в Україні прізвища кандидатів в президенти у бюлетенях для голосування будуть пронумеровані. Таке рішення ухвалила ЦВК на засіданні 15 грудня.

Центрвиборчком затвердив розмір, форму і текст бюлетеня на виборах президента-2010. Комісія встановила, що виборчий бюлетень друкуватиметься державною мовою, на одній сторінці аркуша розміром 200х580 мм з текстом тільки на одному боці.

Бюлетені мають друкуватися на папері світлого тону з поєднанням сірого та рожевого кольорів з використанням спеціальних фарб. Документи мають бути надруковані з графічними захисними елементами, з проставленням номера виборчої дільниці і захисною фарбою, яка проявлятиметься на звороті.

Однак найбільш резонансним стало рішення ЦВК про те, що перелік кандидатів на посаду президента має бути розташований за алфавітом, а також кандидати мають бути пронумеровані.

Серед членів комісії з цього питання виникла дискусія. На думку окремих представників ЦВК, нумерація може призвести до того, що виборці не захочуть підтримувати кандидатів під номерами, з якими пов'язані марновірства і забобони.

Зокрема, прізвище прем'єр-міністра Юлії Тимошенко при такій нумерації йтиме під номером 13.

Заступник глави ЦВК Жанна Усенко-Чорна також наголосила, що ця поправка суперечить законодавству і порушує рівність між усіма претендентами.

Однак за рішення встановити нумерацію проголосували 9 членів ЦВК.

Читайте також:

Кандидатів у президенти поділили на пари для участі в дебатах

Майже половина українців не вірить у чесні вибори

Тимошенко впевнена, що несе Господній хрест за всю Україну

Тимошенко: Ющенко "пропіарився" на смерті. Тепер йому щастя не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: