Тимошенко підготувала проект бюджету з дефіцитом

Проект державного бюджету на 2009 рік уряд підготував із дефіцитом більше 2% ВВП.

Про це сьогодні повідомила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання Кабінету міністрів, на якому планується затвердити проект держбюджет на 2009 рік.

"Ми пропонуватимемо більше 2% дефіцит бюджету й спробуємо робити так, щоб усі гроші, які становлять дефіцит бюджету, пішли до Стабілізаційного фонду на витрати розвитку й підтримку реального сектору економіки", - сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що бюджет наступного року буде непростим, підкресливши, що сьогодні практично весь світ входить у стан серйозної рецесії – падає рівень виробництва, скорочується ВВП.

"Кожна країна матиме важкий бюджет, і Україна також матиме важкий бюджет для виконання", - сказала Тимошенко.

Разом із тим вона висловила надію, що антикризова програма уряду, затверджена на останньому засіданні Кабміну й передана до ВР, дасть можливість утримати економіку країни на рівні затверджених макропоказників і можливість Україні "м`яко пережити всі виклики світової фінансової кризи".

Уряд на засіданні 17 грудня прийняв постанову про уточнення основних макропоказників економічного та соціального розвитку України на 2009 рік.


ВідеоТимошенко підготувала проект бюджету з дефіцитом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: