Тимошенко підписала лист до МВФ і передала його Ющенку

Прем'єр сподівається, що до понеділка будуть узгоджені два звернення до МВФ, у яких буде відображена спільна позиція української влади.

Прем`єр Юлія Тимошенко сподівається, що у понеділок, 2 березня, буде підписана спільна декларація керівництва України до Міжнародного валютного фонду щодо подальшої співпраці.

Про це вона заявила сьогодні в інтерв’ю журналістам.

За словами глави уряду, сьогодні, під час зустрічі з президентом, вона намагалася переконати Віктора Ющенка, щоб сьогодні він підписав спільну заяву від імені президента, прем’єр-міністра, голови НБУ та виконувача обов’язків міністра фінансів. Тимошенко зауважила, що сьогодні вона передала президентові документ, на якому стоїть підпис її та підпис в.о. міністра фінансів.

"Президент пообіцяв сьогодні все ж таки до кінця дня цей документ підписати", - сказала вона.

При цьому Тимошенко зауважила, що існує і другий документ - спільна позиція всієї влади в Україні щодо аспектів перегляду програми між урядом та МВФ. Вона нагадала, що була досягнута домовленість в понеділок о 15.00 провести чергову зустріч, на якій, "вірогідніше за все, буде підписаний і президентом, і урядом, й усіма учасниками цього процесу спільний документ".

Прем’єр-міністр наголосила, що сьогодні потрібно консолідувати зусилля всіх гілок влади для виходу з кризи.

"Я хочу вірити у щирість слів президента, що він також до такої консолідації готовий. Я, зі свого боку, буду все робити для того, щоб країна отримала консолідовану, надійну й ефективну владу", - сказала Тимошенко.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні, 27 лютого, Ющенко, Тимошенко і голова ВР Володимир Литвин домовилися до понеділка, 2 березня, підготувати спільний документ до Міжнародного валютного фонду.

Читайте також:

Тимошенко спробували мітлою викинути з Кабміну

Ющенко запропонував політикам зустрічатися щопонеділка

МВФ розповів, чим поступиться заради українського кредиту

Ющенко запропонував Тимошенко і Януковичу перемир'я до липня

ВідеоТимошенко підписала лист до МВФ і передала його Ющенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: