Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко підтримує територіальну цілісність Грузії (відео)

Юлія Тимошенко спростовує звинувачення СП у державній зраді та підтримує суверенітет Грузії.

Юлія Тимошенко спростовує заяви Секретаріату президента щодо її переговорів з Москвою про підтримку на наступних президентських виборах.
Про це вона заявила сьогодні під час брифінгу. 


"Я одразу хочу спростувати (ці заяви), а по-друге такі заяви дрібних чиновників потребують не коментарів, а послуг доброго столяра, щоб змінити вивіску Секретаріату президента на палату №6", - заявила прем'єр-міністр.
Вона підкреслила, що інакше пояснити подібні заяви не можна. Крім того, Тимошенко додала, що не була на Сардинії. 


"Якщо Секретаріат президента в цьому сумнівається, вони можуть запитати у сардин, які плавають у Сардинії і, я думаю, що навіть сардини можуть сказати, що там прем'єр-міністра не було", - зазначила вона. 


Прем'єр додала, що на цю тему давати серйозні коментарі "в неї не повертається язик" і відзначила, що її позиція завжди "була і буде" з національними інтересами України.


Юлія Тимошенко вважає, що критика і провокації з боку Секретаріату президента на її адресу - це спроба усунути її з президентської гонки. 


"Вони мене бояться, як конкурента", - пояснила вона. Тимошенко заявила, що сподівається на здоровий глузд українських політиків, "щоб такі провокації надалі не продовжувались".


Прем'єр також підкреслила, що звинувачення її в державній зраді – це провокація, спрямована на руйнування демократичної коаліції. 


Прем'єр також заявляє, що підтримує територіальну цілісність Грузії. "Я як лідер політичної сили і як керівник уряду абсолютно чітко стою на позиції територіальної цілісності Грузії та її суверенітету", - заявила вона. 


Тимошенко нагадала, що уряд України своїми діями підтримує потерпілих серед населення Грузії і також запевнила, що повністю підтримує план Ніколя Саркозі і Дмитра Мєдведєва щодо врегулювання військового конфлікту на території Грузії. "Я цілком і повністю підтримую план із шести пунктів і все, що потрібно від України, я буду робити для того, щоб цей план став реальністю. І щоб жодні військові конфлікти не торкалися тих країн, які мусять жити мирно", - сказала прем'єр. 


Крім того, Тимошенко вважає дії СП щодо кораблів ЧФ такими, які не сприяють стабілізації ситуації в регіоні. Українська влада, за її словами, не повинна сприяти ескалації конфлікту навколо теми базування ЧФ РФ в Україні. 

"Це стосується всіх оцих рішень, які понавидавали по ЧФ", - додала вона.

ВідеоТимошенко про звинувачення

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції