Тимошенко підбила підсумки 100 днів Януковича

Екс-прем'єр-міністр заявила, що з приходом Януковича "почалася велика біда по створенню гуманітарної катастрофи".

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що 100 днів президентства Віктора Януковича ознаменувалися невиконанням соціальних обіцянок, позбавленням судів незалежності і пригніченням демократичних процесів.

Про це Тимошенко заявила на зустрічі з представниками опозиційних партій і рухів в Дніпропетровській області.

"Почалася велика біда по створенню гуманітарної катастрофи, коли усе, що цінно, дорого для українців, коли усе, що цінно і дорого для розвитку нашої держави, усе це, по суті справи, за сто днів було або знівелювало, або принижено. Йде руйнування української держави, і в цьому - небезпека цієї влади", - сказала Тимошенко.

Екс-прем'єр виразила переконання, що сьогодні суди позбавлені незалежності. "Сьогодні, в 100 днів, якраз відбувається зворотний процес, тому що судовою реформою назвали не реформу, а назвали процес повного позбавлення судів незалежності", - підкреслила вона.

Тимошенко назвало таку ситуацію підготовкою до масштабного перерозподілу власності, включаючи державну. Вона переконана, що це приведе до зачистки будь-яких політичних опонентів в державі.

За її словами, жодна соціальна обіцянка Януковича не виконана, а "замість цього впроваджується зрівнялівка в соціальній сфері і планується збільшення пенсійного віку".

"Сьогодні усе радіо, інформаційні агентства повні повідомленнями про те, що впродовж чотирьох років поступово щороку пенсійний вік для чоловіків і жінок буде доведений до 65 років, однаковий для усіх", - підкреслила Тимошенко.

На думку Юлії Тимошенко, Янукович повинен був би в ході своєї виборчої кампанії попередити своїх виборців про свої істинні наміри в соціальній сфері.

"Ці 100 днів принесли країні багато біди", - вважає Юлія Тимошенко.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович зі сцени палацу "Україна" в Києві розпочав виступ, присвячений 100 дням свого перебування на посаді глави держави.

Опозиційна партія "За Україну" намагалася протестувати під стінами палацу "Україна", але спецпідрозділ "Беркут" відразу відтіснив пікетувальників від дороги та взяв їх у щільне кільце.

Читайте також:

Янукович розпочав виступ у палаці "Україна"

Опозиції заборонили мітингувати під час звернення Януковича до народу

Від Тимошенко втік ще один депутат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: