Тимошенко розповіла про  перемоги опозиції

Однією з найважливіших перемог опозиції на думку Тимошенко є звільнення віце-прем'єра Володимира Семиноженка.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає перемогою опозиції відставку віце-прем'єра Володимира Семиноженка. Про це вона заявила в ефірі одного з українських телеканалів.

"Нашою перемогою є те, що ми добилися відставки Семиноженка, який взагалі вважався українофобом", - сказала лідер БЮТ.

Як відомо, автором постанови про відставку Семиноженка є депутат від БЮТ Ольга Боднар, однак за звільнення віце-прем'єра також проголосували депутати від коаліції.

Крім того, за словами Тимошенко, опозиція "добилася того, що влада передала закон про реформу судоустрою у Венеціанську комісію".

"Результат нашої роботи, що ми в останню п'ятницю добилися створення слідчої комісії (щодо РосУкрЕнерго), добилися повністю всіх рішень на цю тему", - додала вона.

Також лідер БЮТ заявила, що функцією опозиції є "детальний повний контроль за владою".

"Контролюючи, ми мусимо робити все, щоб чиновники за це відповідали сьогодні, а не тоді, коли вони відійдуть від влади", - наголосила Тимошенко.

Крім того, лідер БЮТ заявила, що опозиція доб'ється вилучення з проекту Податкового кодексу всіх "радикально недопустимих положень".

"Ми виймемо все, що не подобається підприємцям, ми примусимо їх прийняти той податковий кодекс, який не буде для підприємців трагедією", - наголосила вона.

"Якщо треба, ми будемо використовувати дуже сильні методи тиску. В тому числі ми запросимо підприємців до Верховної Ради, ми маємо на це право", - сказала Тимошенко.

"Ми будемо разом з підприємцями вимагати прямо в залі Верховної Ради прийняття тих змін, які перетворять податковий кодекс, який схожий на податкове гестапо, в демократичний податковий кодекс", - наголосила лідер БЮТ.

Нагадаємо, опозиційний уряд планує ухвалити звернення до МВФ із закликом відмовитися від кредитування України.

"Ми будемо приймати відкрите звернення до МВФ не надавати Януковичу ці гроші, які вони зібрались надавати. Тільки тому, що вони хочуть використати ці гроші на повернення 5,4 мільярда доларів "РосУкрЕнерго" і, по суті, задіяти їх в потужній корупції", - сказала Тимошенко.

За її словами, відповідне звернення буде прийнято 5 липня і направлено всім лідерам держав, які є засновниками фонду.

Читайте також:

Тимошенко проситиме МВФ не давати грошей Януковичу

Тимошенко все ще вірить, що мала стати президентом

Тимошенко зізналася, що вона "трішечки чоловік"

Клінтон пообіцяла допомогти Тимошенко "заохочувати" уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: